SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016. Anita Włodarczyk: Paweł Fajdek musi się pozbierać, jeśli chce... [WIDEO]

Rio 2016. Anita Włodarczyk: Paweł Fajdek musi się pozbierać, jeśli chce... [WIDEO]

18.08.2016, godz. 20:42
Źródło: Super Express TV

Anita Włodarczyk powróciła już do Polski z igrzysk olimpijskich. W Rio de Janeiro zdobyła złoty medal w rzucie młotem kobiet okraszając go dodatkowo rekordem świata. Na warszawskim Okęciu czekało na nią gorące powitanie, ale nie zabrakło również pytań o słaby występ Pawła Fajdka, który odpadł w eliminacjach rzutu młotem. Co poradziła nasza mistrzyni olimpijska swojemu koledze?

- Stało się coś, czego nie jestem w stanie ani sobie, ani kibicom wytłumaczyć. Na próbach regularnie rzucałem ponad 77 metrów, a w eliminacjach nagle odcięło mi prąd. Nie miałem energii, nie byłem w stanie rzucać. To koszmar. Może to przez upał, bo już nie pierwszy raz w takiej pogodzie jest ze mną coś nie tak- oznajmił w środę za pośrednictwem nagrania wideo na Facebooku Paweł Fajdek, który mimo, że był jednym z głównych kandydatów do złotego medalu w Brazylii odpadł już w eliminacjach do finału rzutu młotem.

W czwartek popołudniu na warszawskim Okęciu wylądowała nasza mistrzyni olimpijska. Anita Włodarczyk skomentowała krótko nieudany występ 27-latka w Rio. - To są igrzyska olimpijskie. Jestem zaskoczona tym, że Paweł nie poradził sobie po raz drugi. Jeste takiej samej klasy zawodnikiem, więc dla mnie to było duże zaskoczenie tym, co tam się wydarzyło. Nie widziałam nic jeszcze, zrobię to, jak wrócę do domu... Musi się pozbierać, jeśli chce dalej trenować - powiedziała.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: