SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport rio 2016 sport rio 2016 rio 2016 Rio 2016 NA ŻYWO. Relacja LIVE z piątku na igrzyskach olimpijskich

Rio 2016 NA ŻYWO. Relacja LIVE z piątku na igrzyskach olimpijskich

19.08.2016, godz. 11:01
Karol Bielecki, piłka ręczna
Karol Bielecki dziękuję za doping kibicom po wygranym meczu z Francją foto: Super Express

Relacja NA ŻYWO z igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. W piątek czekają nas nie lada emocje, związane z występami polskich sportowców w Brazylii. Zobaczymy walkę o finał naszych kajakarek oraz piłkarzy ręcznych. Oprócz tego w finale rzutu młotem o medal powalczy Wojciech Nowicki. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z Rio!

Największe zainteresowanie wzbudza występ naszych piłkarzy ręcznych. Biało-czerwoni rzutem na taśmę wyszli z grupy i w ćwierćfinale mierzyli się z Chorwacją. Eksperci nie dawali Polakom większych szans. Ci jednak po raz kolejny udowodnili, że gdy zagrają na swoim wysokim poziomie, to są w stanie wygrać z każdym. Wynik 30:27 na korzyść drużyny Tałanta Dujszebajewa dał jej awans do grona czterech najlepszych ekip w Rio de Janeiro.

W piątek zobaczymy także walkę o finał naszej kajakarskiej czwórki kobiet. Z tą drużyną również mamy związane duże nadzieje. Wystąpią w niej bowiem trzy nasze medalistki - Beata Mikołajczyk, Karolina Naja oraz Marta Walczykiewicz. Na stadionie lekkoatletycznym o medal powalczy nasz młociarz - Wojciech Nowicki. Pod nieobecność w finale Pawła Fajdka to właśnie na tego zawodnika będą zwrócone oczy wszystkich kibiców nad Wisłą.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund
False 2936 False 1 2016-08-19 12:30:00 True 30
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: