SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Artur Szpilka jest w formie! Na treningu walił z pełną mocą [WIDEO]

Artur Szpilka jest w formie! Na treningu walił z pełną mocą [WIDEO]

04.01.2017, godz. 20:20
Artur Szpilka
foto: EAST NEWS

Już 25 lutego Artur Szpilka wróci na ring. W Birmingham polski pięściarz zmierzy się z Amerykaninem Dominikiem Breazealem. "Szpila" ma jeszcze trochę czasu na przygotowania, ale już prezentuje świetną formę! Filmem z treningu pochwalił się na Facebooku.

"Jedziemy .... ps nie będę wrzucał za dużo materiałów z treningów ... zobaczycie efekty na walce pozdrawiam" - napisał na Facebooku Artur Szpilka. Widać, że pięściarz dużo pracuje nad siłą ciosu, ale czy odpowiednia moc wystarczy na kolejnego przeciwnika? Walka z Dominikiem Breazealem na pewno nie będzie należała do najłatwiejszych.

31-letni pięściarz z USA z osiemnastu walk stoczonych w zawodowej karierze wygrał aż 17, z czego 15 kończył przed czasem. Szpilka (bilans 20-2, 15 KO) musi więc być w życiowej formie, jeśli poważnie myśli o zwycięstwie. Jego forma wciąż jest sporą niewiadomą. Po raz ostatni oglądaliśmy go w ringu w styczniu 2016 roku. Wtedy został brutalnie znokautowany przez Deontaya Wildera w walce o mistrzostwo świata federacji WBC.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: