SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Artur Szpilka ma gorące wsparcie. Oto Kamila Wybrańczyk [GALERIA]

Artur Szpilka ma gorące wsparcie. Oto Kamila Wybrańczyk [GALERIA]

12.07.2017, godz. 12:37
Artur Szpilka i seksowna Kamila Wybrańczyk wypoczywają na Karaibach
foto:

Podczas pojedynku z Adamem Kownackim kciuki za Artura Szpilkę trzymać będzie jego ukochana Kamila Wybrańczyk. Towarzyszy ona pięściarzowi podczas każdego kroku na jego sportowej drodze. Nawet w trudniejszych momentach kariery Szpilka może liczyć na wsparcie swojej partnerki. Poznajcie Kamilę Wybrańczyk.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk są parą od sześciu lat. Bokser oświadczył się już ukochanej, ale na ślub wciąż czekamy. Media obiegła także informacja, że para stara się o dziecko, ale minęło już sporo czasu, a ich rodzina się nie powiększa. Brak pośpiechu może wynikać z doświadczeń narzeczonej Szpilki. O trzy lata starsza kobieta ma już za sobą małżeństwo i rozwód.

Kamila Wybrańczyk jest uzdolniona artystycznie. Kobieta dysponuje przepięknym głosem i nierzadko zdarzało jej się dzielić z fanami swoimi wykonami znanych utworów. Nagrania regularnie powiększały grono jej słuchaczy. Obecnie prowadzi sklep internetowy z odzieżą, obuwiem i dodatkami. Zajęła się także projektowaniem butów. Wybrańczyk uzyskała tytuł magistra na kierunku resocjalizacji kryminologicznej w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Warszawie.

Zobacz WIDEO z poprzedniej walki Szpilki

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: