SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Walery Brudow NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Walery Brudow NA ŻYWO: Gdzie transmisja TV i STREAM ONLINE?

04.03.2016, godz. 14:32
Krzysztof Włodarczyk
Krzysztof Włodarczyk, Grigorij Drozd foto:

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Walery Brudow w telewizji, STREAM za darmo w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Polak pragnie ponownie zostać mistrzem świata w zawodowym boksie, a jego pierwszym przeciwnikiem po długiej absencji w ringu będzie Rosjanin Brudow. Gdzie w TV obejrzeć galę z Sosnowca? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po długiej przerwie ponownie wraca do ringu. Rywalem 34-latka będzie Rosjanin Walery Brudow. Ich pojedynek będzie walką wieczoru podczas gali "Sosnowiec Boxing Night".

- Po raz trzeci chcę zostać czempionem globu. Oczywiście, jest pewna niepewność po długim rozbracie z ringiem, ale na pewno strachem bym tego stanu nie nazwał. Sam jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało. W wielu walkach pierwsza runda jest rozpoznawczą, takim badaniem przeciwnika, trochę szachami, a tutaj może już wiele wyjaśnić - powiedział.

Zobacz: Krzysztof "Diablo" Włodarczyk miał WYPADEK samochodowy. Pasy uratowały jego życie [ZDJĘCIA]

Niestety na dwa dni przed walką doszło do groźnie wyglądajacego wypadku samochodowego z udziałem "Diablo", lecz na całe szczęście nic mu się nie stało. - Jestem trochę obolały, ale nie będę wymyślał. Masażysta dotknie mnie w paru miejscach i sądzę, że to zdarzenie nie powinno mieć większego wpływu na mój boks - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Krzysztof Włodarczyk - Walery Brudow: Transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE

Gala "Sosnowiec Boxing Night" odbędzie się 4 lutego o godz. 20:00. Transmisja w telewizji Polsat Sport, a od 23:00 również w Polsat Sport News. Wówczas przewidziana jest walka Polaka z Rosjaninem.


autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: