SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Polsat Boxing Night 7: Tomasz Adamek w życiowej formie! [ZDJĘCIE]

Polsat Boxing Night 7: Tomasz Adamek w życiowej formie! [ZDJĘCIE]

17.06.2017, godz. 08:14
Tomasz Adamek
Tomasz Adamek foto: EAST NEWS

Tomasz Adamek wróci do ringu już 24 czerwca podczas Polsat Boxing Night 7: Nowe rozdanie. Pięściarz na dobre wznowił treningi i jest gotów do walki z Nowozelandczykiem Solomonem Haumono. Adamek już dwukrotnie decydował o zakończeniu kariery, jednak dusza wojownika wciąż nakazuje mu boksować. Zobacz w jakiej formie jest 40-latek - nigdy nie miał takiej sylwetki!

Polsat Boxing Night 7 coraz bliżej! Podczas gali wystąpią między innymi Mateusz Masternak, Maciej Sulęcki i Tomasz Janik, jednak w walce wieczoru powalczy nie kto inny jak Tomasz Adamek (50-5, 31 KO). Pięściarz zmierzy się z Nowozelandczykiem Solomonem Haumono (24-3-3, 21 KO).

Były mistrz WBC po raz drugi wraca do profesjonalnego boksu i już 24. czerwca przekonamy się, czy zmiana trenera i godziny morderczych treningów zaowocują triumfem Polaka. Trener Gus Curren jest przekonany, że 40-latek odzyskał dawną formę i już niedługo sprawi wielką niespodziankę w świecie boksu.

W polskiego pięściarza wierzy również Mateusz Borek, który na swoim Twitterze opublikował zdjęcie boksera. - Bywało chyba gorzej z formą Górala, co? - zapytał komentator, a jego pytanie jest czysto retoryczne, bowiem Adamek wygląda naprawdę mocno, a jego fotka zdecydowanie potwierdza życiową formę.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: