SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Szpilka ostro o Kownackim: Jak ten dzieciak zaczyna mnie wkur***ć

Szpilka ostro o Kownackim: Jak ten dzieciak zaczyna mnie wkur***ć

16.06.2017, godz. 10:15
Artur Szpilka
foto: EAST NEWS

Adam Kownacki prowokuje Artura Szpilkę przed walką. Obaj bokserzy spotkają się w ringu 15 lipca na gali Premier Boxing Champions w Stanach Zjednoczonych. "Babyface" jest bardzo pewny siebie. O swoim rywalu otwarcie mówi, że nie jest wystarczająco dobry, nazywając go testerem dla najlepszych. Te słowa Kownackiego dosadnie podsumował na Facebooku Szpilka.

Adam Kownacki w rozmowie z portalem ringpolska.pl ostro skrytykował Artura Szpilkę. Rozpoczął wojnę psychologiczną, która być może pozwoli mu osiągnąć pewną przewagę przed walką. Swoimi wypowiedziami już zmusił rywala do ostrzejszego komentarza. Co tak zdenerwowało "Szpilę"? - Porażki Szpilki z Jenningsem i Wilderem pokazały, że nie jest to zawodnik ścisłej czołówki, tylko tester dla najlepszych - ocenił "Babyface" dla ringpolska.pl

To jednak nie wszystko. Kownacki jest tak pewny siebie, że już szykuje się do walki o pas. Drogę po mistrzostwo ma mu otworzyć pokonanie Szpilki, który jego zdaniem "nie ma mocnej szczęki i brak mu serca do walki". Sam zainteresowany obok tej wypowiedzi nie przeszedł obojętnie: "Jak ten dzieciak zaczyna mnie wkur***ć" - napisał na Facebooku bokser, zamieszczając link do wywiadu z Kownackim.

15 lipca przekonamy się, który z nich jest lepszym bokserem. Kownacki powinien się bardziej obawiać Szpilki. Jeden z najlepszych polskich pięściarzy od dłuższego czasu czeka na walkę i wejdzie do ringu na "sportowym głodzie".

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: