SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Granda Pro 4 - Arena Wojowników. Wyjątkowe wydarzenie w Legia Fight Club

Granda Pro 4 - Arena Wojowników. Wyjątkowe wydarzenie w Legia Fight Club

06.06.2017, godz. 18:30
Granda Pro 4 na Torwarze
Gala Granda Pro 4 odbędzie się na warszawskim Torwarze 9 czerwca. Walki toczyć się będą w formule MMA i K1 foto: YouTube

Już 9 czerwca na warszawskim Torwarze odbędzie się gala sportów walki Granda Pro 4 - Arena Wojowników. Organizatorzy z Legia Fight Club postarali się, by nie zawieść kibiców. Widzowie obejrzą aż dwanaście walk. Cztery z nich odbędą się w formule MMA, reszta - K1. Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się poza salą treningową Legia Fight Club.

Granda Pro 4 - Arena Wojowników będzie czwartą galą organizowaną przez Legia Fight Club. Wydarzenie to wywodzi się z Warszawskiej Grandy. Były to amatorskie sparingi, które cyklicznie co miesiąc odbywały się w sali Legia Fight Club. Dotychczas zawodowe gale stołecznego klubu sztuk walki odbywały się właśnie w rzeczonej sali. Tym razem organizatorzy uznali jednak, że zainteresowanie wydarzeniem jest zbyt duże i chcą sprostać wymaganiom kibiców. W związku z tym Granda Pro 4 odbędzie się na głównej hali Torwaru.

W piątkowy wieczór odbędzie się dwanaście walk. Cztery z nich stoczone zostaną na zasadach MMA. Pozostałe osiem w formule K1. Ta druga wywodzi się z japońskiego kick-boxingu. W walkach na tych zasadach występują przede wszystkim zawodnicy kick-boxingu, boksu tajskiego, karate i boksu. Na gali w Warszawie zobaczymy między innymi mistrzów świata właśnie w K1 - Arkadiusza Wrzoska, Radosława Paczuskiego i Dawida Mirkowskiego. Oprócz nich wystąpią także między innymi reprezentant Legia Fight Club Grzegorz Sanecki, Alan Kwieciński z WCA Fight Team, Rafał Korczak z Akademii Gorilla czy Krzysztof Gutowski z S4 Fight Club. Dla stołecznych fanów emocji więc na pewno nie zabraknie.

Gala sportów walki Granda Pro 4 - Arena Wojowników odbędzie się w piątek 9 czerwca. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Bilety od 60 złotych można kupić za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Dzień wcześniej, 8 czerwca, o godzinie 11:00 w Sports Bar&Restaurant "Łazienkowska 3" odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: