Sport sporty walki mma Joanna Jędrzejczyk na wakacjach z ukochanym [ZDJĘCIE]

Joanna Jędrzejczyk na wakacjach z ukochanym [ZDJĘCIE]

16.05.2017, godz. 15:04
Joanna Jędrzejczyk, Jessica Andrade
Joanna Jędrzejczyk podczas walki z Jessicą Andrade foto: AP

Joanna Jędrzejczyk w weekend pokonała w świetnym stylu Jessicę Andrade ba gali UFC i po raz kolejny obroniła mistrzostwo świata wagi piórkowej. Tuż po zwycięskiej walce polska mistrzyni udała się na urlop do gorącego Miami. I bawi się na nim świetnie! Towarzyszy jej chłopak - Przemysław Buta.

Joanna Jędrzejczyk na gali UFC 211 w Dallas jednogłośną decyzją sędziów pokonała Jessicę Andrade. - Usłyszałam, że byłam jedną z najtrudniejszych przeciwniczek. To dowodzi, że wraz ze swoim zespołem wykonałam dobrą robotę. Jestem najlepszą wojowniczką z Brazylii i dziękuję za zaufanie moim trenerom i rodzinie – powiedziała Andrade. I choć Jędrzejczyk z uznaniem wypowiadała się o postawie rywalki to trzeba przyznać, że ambitna Andrade nie miała żadnych szans.

Po efektownym zwycięstwie Joanna Jędrzejczyk wybrała się na zasłużony urlop. W gorącym Miami towarzyszy jej partner Przemysław Buta. Para pochwaliła się nawet zdjęciem z plaży. Od razu widać, że są szczęśliwi i cieszą się wspólnymi chwilami. Tym bardziej, że nie ma ich zbyt wiele. Po krótkim urlopie Jędrzejczyk rozpocznie przygotowania do kolejnej walki.

 

@przemekbuta #joannachampion #joannajedrzejczyk #miami #vacation #holiday #beach #polishcouple #polish

Post udostępniony przez Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) 15 Maj, 2017 o 2:09 PDT

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: