SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Karolina Kowalkiewicz walczy ze strachem. Wzięła do ręki ogromnego... pająka! [ZDJĘCIE]

Karolina Kowalkiewicz walczy ze strachem. Wzięła do ręki ogromnego... pająka! [ZDJĘCIE]

24.02.2017, godz. 12:58
Karolina Kowalkiewicz
foto:

Karolina Kowalkiewicz jest jedną z czołowych polskich wojowniczek MMA i w oktagonie nie boi się niczego. Na codzień odczuwa jednak paniczny strach przed wszelkiej maści pająkami. 31-latka chce jednak walczyć ze swoją fobią i ostatnio sfotografowała się z... ogromnym ptasznikiem w ręku!

Arachnofobia to paniczny strach przed pająkami i innymi bezkręgowcami podobnymi do nich. Na świecie cierpią na nią miliony ludzi i zapewne nawet wśród waszych bliskich lub znajomych jest ktoś taki. Kto by się jednak spodziewał, że pajęczaków boi się też nieustraszona Karolina Kowalkiewicz?

Jedna z najlepszych polskich wojowniczek MMA od dawna z powodzeniem walczy w największej amerykańskiej federacji UFC. W listopadzie minionego roku stanęła nawet przed szansą zdobycia mistrzowskiego pasa w wadze słomkowej, ale musiała uznać wyższość Joanny Jędrzejczyk. Mimo to pozostawiła po sobie znakomite wrażenie i wielu kibiców spodziewało się, że 31-latka nie przestraszy się nikogo i niczego.

A to błąd! Kowalkiewicz boi się bowiem pająków, co zdradziła wrzucając post na Instagrama. Polska wojowniczka opublikowała zdjęcie, na którym trzyma w ręku ogromnego ptasznika! - Najbardziej na świecie boję pająków... lęki i słabości są po to aby stawiać im czoła i je pokonywać. Nie ma rzeczy niemożliwych!!! A Wy czego się boicie? - podpisała fotografię.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: