SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Jest moc! Hardkorowy Koksu straszy Popka piekielnymi kopnięciami [WIDEO]

KSW 39: Jest moc! Hardkorowy Koksu straszy Popka piekielnymi kopnięciami [WIDEO]

19.05.2017, godz. 13:04
Robert Burneika, Hardkorowy Koksu
foto: YouTube

Do gali KSW 39: Colosseum już coraz bliżej. Wielkie wydarzenie na PGE Narodowym odbędzie się bowiem 27 maja, a jedną z najciekawiej zapowiadających się walk jest starcie Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika vs Paweł "Popek" Rak. Nie cichnie też słowna wojenka obu panów. Burneika wrzucił do sieci filmik z treningu, na którym ostrzega rywala przed swoimi piekielnie silnymi kopnięciami. Czy ten weźmie pod uwagę przestrogę?

To najwyraźniej kolejna część gry psychologicznej przed galą KSW 39: Colosseum. 27 maja na PGE Narodowym Robert Burneika zmierzy się z Pawłem Rakiem i jest to jedno ze starć, które wśród kibiców wzbudza najwięcej emocji. A sami wojownicy jeszcze je podsycają. W wywiadach nie szczędzą sobie gorzkich słów, a do sieci wrzucają filmiki, w których straszą lub naśmiewają się z rywala.

Nie inaczej było tym razem. Na oficjalnym profilu Hardkorowego Koksa na Youtube pojawiło się wideo z treningu, na którym ćwiczył kopnięcia. I były one naprawdę potężne! Mimo, że specjalny materac był trzymany przez potężnego i wysokiego trenera, to ten i tak musiał się co chwila cofać po piekielnych uderzeniach Burneiki. A ten nie byłby sobą, gdyby nie skomentował całego filmiku i nie postraszył "Popka".

- Do walki zostało już bardzo mało. Popek i ja. Będzie hardkorowo! Grzegorz waży 150 kg, to dobry partner dla mnie, bo mogę wykorzystać więcej siły. A nie jakiś malutki, że kopnę i poleci przez okno. Pokaże parę kopów, ale nie za dużo, żeby Popek się nie wystraszył - powiedział Burneika.

- Popek, twoje dni są policzone! - dodał po prezentacji serii potężnych "low kicków". A jego rywal oglądając do wideo powinien chyba zacząć się obawiać!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: