SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Macin Wrzosek odbierze pas i postawi piwo?

Macin Wrzosek odbierze pas i postawi piwo?

26.11.2016, godz. 02:00
Marcin Wrzosek
Marcin Wrzosek foto:

To może być najciekawszy pojedynek na gali KSW 37. Mistrz wagi piórkowej Artur Sowiński (29 l.) i pretendent Marcin Wrzosek (29 l.) nie ukrywają wzajemnej niechęci. Obaj też są przekonani o wyższości nad rywalem. Zanim weszli do klatki, starli się w telewizyjnym studiu.

Choć nie znają się osobiście, ich osobowości - jak zauważył Sowiński - "nie przyciągają się". - Z mojej strony to tylko konflikt interesów. Nie znam i pewnie nigdy nie poznam Artura na tyle, by go nie lubić, ale posiada coś, co spróbuję mu zabrać - powiedział Wrzosek w magazynie "Puncher".

- Dokładnie: spróbujesz. Znakomite słowo. Nie oddam ci tego pasa - odpowiedział "Kornik" Sowiński.

- Jak już go zdobędę, to kupię ci piwo. Na pocieszenie - odgryzł się Wrzosek.

Bukmacherzy w roli faworyta stawiają "Kornika", dla którego będzie to druga obrona pasa wagi piórkowej, ale czempion nie zwraca na to uwagi. - To jest moja dwunasta walka na KSW i nigdy nie byłem faworytem. Ważne jest to, bym w siebie wierzył. Wiem, że ten pojedynek jest do wygrania - powiedział Sowiński.

- Jesteśmy stawiani na równi, nawet w europejskich rankingach jestem jedno miejsce za Arturem, dlatego ta walka zapowiada się tak ciekawie - twierdzi Wrzosek.

Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w Krakowie. Transmisja w systemie pay-per-view w Cyfrowym Polsacie oraz w internecie na www.kswtv.com i www.ipla.tv.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: