SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski kieruje tirem. MMA nie jest jego jedynym obowiązkiem [ZDJĘCIA]

Mariusz Pudzianowski kieruje tirem. MMA nie jest jego jedynym obowiązkiem [ZDJĘCIA]

19.04.2017, godz. 09:39
Mariusz Pudzianowski - kierowca ciężarówki
foto: Facebook

Nie samym sportem Mariusz Pudzianowski żyje. Były mistrz świata strongmanów, a obecnie zawodnik mieszanych sztuk walki, prowadzi także firmę transportową. Czasami musi godzić przygotowania do KSW 39 Colosseum z obowiązkami kierowcy ciężarówki. W środę przerwał treningi, by wyruszyć swoim tirem z towarem.

Firma "Mariusz Pudzianowski" transport powstała w 1997 roku. Na jej stronie internetowej możemy przeczytać, że nieprzerwanie od tego czasu świadczy usługi spedycyjne nie tylko w kraju, lecz także całej Europie. Działalność Pudziana wyróżnia kompetentny personel, który czuwa nad bezpieczeństwem transportu. Firma chwali się także, że ich samochody ciężarowe należą do jednych z najnowocześniejszych na rynku.

Nic więc dziwnego, że sam Pudzianowski z miłą chęcią wsiada za kółko wielkiego tira. W środę już o godzinie szóstej rano ruszył ciężarówką swojej firmy do firmy "Blachy Pruszyński", by załadować towar. Na zdjęciach, które wojownik KSW zrobił sobie za kierownicą, widać wyraźnie, że cieszy się z tej podróży. Uśmiech udowadnia, że Pudzian ma pomysł na życie nie tylko sportowe!

Na gali KSW 39 Colosseum Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem. Obaj panowie mierzyli się w zawodach strongmanów od 2004 roku. Przed starciem każdy z nich zapowiada, że w oktagonie udowodni swoją wyższość. Jak będzie? Okaże się już 27 maja, gdy dojdzie do hitowej walki na PGE Narodowym.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: