SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski zastraszony przez fana Popka! "Masz mu się podłożyć"

Mariusz Pudzianowski zastraszony przez fana Popka! "Masz mu się podłożyć"

03.10.2016, godz. 18:05
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: KSW

Walka Mariusz Pudzianowski - Popek dopiero 3 grudnia, ale emocje już sięgają zenitu. Były strongman dostał ostatnio pogróżki od sympatyka swojego najbliższego rywala, który zażądał, by ten podłożył się w walce i dał wygrać "Królowi Albanii"! A co na to "Pudzian"? Przyznał, że wcale nie chce się bić z Popkiem i jest jego wiernym fanem.

Pudzianowski chyba poważnie musi przemyśleć wiadomość, jaką dostał ostatnio na jednym z portali społecznościowych. Jeden z fanów Popka zagroził mu, że jeśli tylko tknie "Króla Albanii" podczas walki na gali KSW 37 3 grudnia, to on wraz ze znajomymi go znajdą i załatwią z nim sprawę twarzą w twarz. Dodał też, że wie gdzie mieszka "Pudzian", a to już naprawdę brzmi bardzo groźnie.

Sęk w tym, że powagi całej wiadomości odbiera zdjęcie, jakie otrzymał były strongman. Otóż na nim widać, że odważny poplecznik Popka to... zamaskowane kilkunastoletnie dziecko! I teraz sami zastanawiamy się, czy ktoś zrobił po prostu całkiem zabawny żart, czy też "Król Albanii" ma wśród młodzieży aż tak zagorzałych fanów. Poniżej zobaczycie pełną treść wiadomości, jaką otrzymał Pudzianowski. Dobrej zabawy!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: