SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mariusz Pudzianowski konkurencją Popka? Chce zostać raperem!

Mariusz Pudzianowski konkurencją Popka? Chce zostać raperem!

12.04.2017, godz. 19:10
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: Facebook

Mariusz Pudzianowski lubi zaskakiwać swoich fanów na Facebooku. Tym razem odpuścił Tyberiuszowi Kowalczykowi, z którym zmierzy się na PGE Narodowym, a znów zabrał się za "Popka". Rapera pobił już w ringu. Czy teraz planuje nokaut na... rynku muzycznym?

- "Dawaj na ring, dawaj na ring, zaraz Cię zniszczę" Jakie życie taki rap! Popek uważaj, wchodzę do gry! Już niedługo wyruszam w trasę koncertową! hehe - napisał na Facebooku Mariusz Pudzianowski. Zamieścił także swoje zdjęcie z mikrofonem. Trzeba przyznać, że wygląda na rapera z prawdziwego zdarzenia!

Czy to tylko żarty fightera KSW? A może naprawdę bierze się za podbijanie rynku muzycznego? Mógłby to zrobić wspólnie z bratem Krystianem, który jest wokalistą zespołu "Pudzian Band". Jego hit "Dawaj na ring" zagrzewał Mariusza Pudzianowskiego do walki przed debiutem w MMA. W swoim pierwszym pojedynku były strongman zmiażdżył Marcina Najmana.

Być może brat Mariusz Pudzianowskiego nagra nową piosenkę przed walką na gali KSW 39: Colosseum? Na PGE Narodowym "Pudzian" musi mieć mocne wejście do klatki!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: