SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Niesamowita Jędrzejczyk trenuje przed walką z Kowalkiewicz. Co za forma! [WIDEO]

Niesamowita Jędrzejczyk trenuje przed walką z Kowalkiewicz. Co za forma! [WIDEO]

21.10.2016, godz. 12:03
Joanna Jędrzejczyk z mistrzowskim pasem UFC
foto: EAST NEWS

Walka Joanny Jędrzejczyk z Karoliną Kowalkiewicz na gali UFC 205 już 12 listopada, a kibice wręcz nie mogą się jej doczekać. I same zawodniczki chyba też, bo w pocie czoła szykują formę na ten pojedynek. Pierwsza z nich na swój profil na Instagramie wrzuciła niesamowity filmik z jednego z treningów i trzeba przyznać, że robi on wielkie wrażenie! Zachwycony był nawet sam szef UFC Dana White.

Już 12 listopada dojdzie do polskiej walki w UFC, bo naprzeciw siebie w oktagonie staną Joanna Jędrzejczyk i Karolina Kowalkiewicz. Ta druga to pretendentka do pasa mistrzowskiego w wadze słomkowej, ale faworytką jest urzędująca czempionka. Szczególnie patrząc na filmik z jej treningu, który w sieci robi prawdziwą furorę.

Jędrzejczyk na swoim profilu na Instagramie opublikowała wideo, na którym pokazuje, jak przygotowuje się do gali UFC 205. I robi on ogromne wrażenie. 29-latka imponuje nie tylko siłą, ale też niesamowitą szybkością ciosów. Jeśli taką formę utrzyma przez najbliższe tygodnie, to Kowalkiewicz może mieć ogromne problemy, by odebrać jej pas.

Zachwycony filmikiem był też sam szef UFC Dana White, który sam opublikował go na swoim profilu z krótkim, ale jasnym komentarzem: "Cholera jasna". Pod wrażeniem był też polski zawodnik MMA Krzysztof Jotko - Ona powinna mieć nickname "AK-47". Kiedy uderza, to nawet nie widać jej ciosów. Dosłownie jak pociski, które niedługo spadną na głowę Karoliny. Niech Bóg ma Cię w opiece, Karolina - napisał na swoim profilu na Facebooku.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: