SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Piękne ring girls w KSW. Paulina Mońska i Katarzyna Motloch podbiją PGE Narodowy? [ZDJĘCIA]

Piękne ring girls w KSW. Paulina Mońska i Katarzyna Motloch podbiją PGE Narodowy? [ZDJĘCIA]

27.04.2017, godz. 12:08
Katarzyna Motloch, ring girl KSW
Katarzyna Motloch, ring girl KSW foto:

Do KSW 39: Colosseum został równo miesiąc, ale emocje przed galą rosną z dnia na dzień. A i sama organizacja MMA stara się podnosić temperaturę, m.in. przez ogłaszanie nowych ring girl, które mają szansę pokazać się na PGE Narodowym. Są nimi piękne Katarzyna Motloch i Paulina Mońska. Czy podbiją serca polskich kibiców sztuk walki?

To będzie wydarzenie historyczne. Największa w dziejach polskiego MMA gala mieszanych sztuk walki. KSW 39: Colosseum już 27 maja, a na miesiąc przed imprezą organizatorzy starają się jeszcze podgrzewać atmosferę. I trzeba przyznać, że doskonale wiedzą, jak to skutecznie zrobić.

Ostatnio na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ogłosili dwa efektowne transfery. Nowymi ring girls KSW stały się bowiem dwie piękne dziewczyny - Paulina Mońska i Katarzyna Motloch!

Pierwsza z nich to 24-latka z Warszawy, która studiuje biologię molekularną, a jest też fotomodelką. Podobnie jak druga z nich, która w sieci często chwali się zdjęciami z sesji fotograficznych. Obecnie mieszka w stolicy, a wcześniej studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pochodzi z Zakopanego.

Jak na razie nie wiadomo, czy obie panie pokażą się widzom podczas KSW 39 na PGE Narodowym. O tym w głosowaniu zadecydują fani. Ale jednego jesteśmy pewni - jeśli zostaną wybrane, to nie ma szans, by nie podbiły serc kibiców.

#nofilter #girl #polishgirl #blonde #hair #longhair #eyes #blueeyes #lips #makeup #jeans #jeansjacket #photoshoot #shooting

Post udostępniony przez Paulina Mońska (@paulinamonska) 26 Kwi, 2017 o 11:42 PDT

#ksw #backstage

Post udostępniony przez Kasia Motloch (@kasia_kejsi) 26 Kwi, 2017 o 6:52 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: