Mateusz Wieteska

i

Autor: Cyfrasport Mateusz Wieteska

Polak może zagrać przeciwko paryskiemu gwiazdozbiorowi

Clermont – PSG: Typy bukmacherskie. Kursy. Piekielnie trudny debiut Wieteski?

2022-08-05 14:43

Clermont Foot – Paris Saint-Germain typy i kursy. Mateusz Wieteska po wielu latach spędzonych w Legii zdecydował się wreszcie na odejście z klubu. Jego wybór padł na francuskie Clermont, a jednokrotny reprezentant Polski w swoim debiucie wystąpi najprawdopodobniej naprzeciw takich piłkarzy jak Messi, Neymar czy Mbappe. Tak się bowiem złożyło, że już na inaugurację sezonu Ligue 1 klub „Wietesa” podejmie PSG. Czy zdaniem TOTALbet Polak i jego koledzy są w stanie sprawić w tym meczu sensację? Clermont Foot – Paris Saint-Germain typy bukmacherskie.

O odejściu Mateusza Wieteski z Legii tak naprawdę mówiło się od kilku okienek transferowych. Tym razem znalazł się jednak klub, który był bardzo zdeterminowany aby pozyskać polskiego obrońcę i sprostał także wymaganiom finansowym klubu z Warszawy. Ostatecznie 25-latek przeniósł się zatem do Clermont Foot, a kwota transferu wyniosła niecałe 1,5 mln euro. Choć jednokrotny reprezentant Polski zagra w zdecydowanie silniejszej niż PKO BP Ekstraklasa lidze, sam wybór klubu może jednak nieco dziwić. Clermont w ubiegłym sezonie uplasowało się bowiem dopiero na siedemnastej, ostatniej bezpiecznej pozycji. Co więcej, trudno powiedzieć aby nowy klub Wieteski poczynił latem imponujące wzmocnienia. Oprócz byłego już piłkarza Legii jedynym transferem gotówkowym było sprowadzenie za 1 mln euro środkowego napastnika Komnena Andricia z Dinama Zagrzeb. Wracając jednak do „Wietesa”, jeśli dane będzie mu zadebiutować już w pierwszej ligowej kolejce, czekać go będzie piekielnie trudne zadanie. Clermont na inaugurację podejmie bowiem Paris Saint-Germain. Nic dziwnego zatem, że eksperci z TOTALbet wieszczą zmasowany ostrzał bramki gospodarzy.

Klub z Paryża latem ponownie przeszedł natomiast małą rewolucję. Za słabe wyniki osiągane w poprzednim sezonie utratą posady zapłacił Mauricio Pochettino, którego zastąpił znany z pracy w Lille czy Nicei Christophe Galtier. Oprócz tego do klubu trafiło także kilku nowych zawodników, a najdroższym z nich był zdecydowanie sprowadzony z FC Porto Vitinha (41 mln euro). Oprócz tego na Parc des Princes zawitali także choćby Renato Sanches (Lille, 15 mln euro) czy Nordi Mukiele (RB Lipsk, 14 mln euro), zdecydowano się także na definitywny wykup Nuno Mendesa ze Sportingu Lizbona (38 mln euro). Zdecydowanie największym transferem paryżan było jednak przedłużenie kontraktu przez Kyliana Mbappe, który swego czasu był już jedną nogą w Realu Madryt. W klubie pozostali również dwaj inni piłkarze z „magicznego tercetu”: Lionel Messi oraz Neymar. Biorąc to wszystko pod uwagę, zupełnie nie dziwi fakt, że zdaniem ekspertów z TOTALbet Paris Saint-Germain w wyjazdowym starciu z Clermont Foot powinno urządzić sobie ostre strzelanie, nie mając najmniejszych problemów z zainkasowaniem kompletu punktów. Doskonale obrazują to zresztą kursy przygotowane przez bukmachera – zwycięstwo gości „wyceniono” bowiem na zaledwie 1.23, w przypadku gospodarzy jest to natomiast 11.00.

Sonda
Czy Mateusz Wieteska poradzi sobie we Francji?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Clermont – 11.00             remis – 7.00                      PSG – 1.23

  • Podwójna szansa:

1/X – 3.65                          1/2 – 1.11                          X/2 – 1.06

  • Clermont strzeli gola:

tak – 1.70                          nie – 2.02

  • Mateusz Wieteska strzeli gola:

tak – 14.00

  • PSG strzeli gola:

tak – 1.03                          nie – 8.80

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 13.00          powyżej 0.5 – 1.01

poniżej 1.5 – 6.00            powyżej 1.5 – 1.11

poniżej 2.5 – 2.90            powyżej 2.5 – 1.38

poniżej 3.5 – 1.80            powyżej 3.5 – 1.95

poniżej 4.5 – 1.33            powyżej 4.5 – 3.10

poniżej 5.5 – 1.14            powyżej 5.5 – 5.20

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Clermont Foot – Paris Saint-Germain dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze