Lechia – Pogoń: Typy bukmacherskie. Kursy. Gdańszczanie „przyklepią” awans do europejskich pucharów?

2022-05-14 15:37
Lechia Gdańsk
Autor: Cyfra Sport Piłkarze Lechii Gdańsk po golu Kałuzińskiego

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin typy i kursy. Zaledwie punktu brakuje Lechii Gdańsk, aby przypieczętować zajęcie czwartego miejsca, dającego awans do eliminacji Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Tomasza Kaczmarka będą mieli na to aż dwie szanse, ale z pewnością będą chcieli wykorzystać już pierwszą z nich – w sobotni wieczór w Gdańsku zamelduje się bowiem Pogoń Szczecin. Czy zdaniem TOTALbet Lechia ma szansę wywalczyć przynajmniej remis? Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie.

Wydarzeniem ostatnich tygodniu w Gdańsku z pewnością jest dołączenie Flavio Paixao do klubu „100” PKO BP Ekstraklasy. Niezwykle doświadczony napastnik swoją setną bramkę w tych rozgrywkach zdobył przed trzema tygodniami (w starciu z Wartą Poznań), a już tydzień później – w meczu przeciwko Zagłębiu Lubin – napoczął drugą setkę. Nie zmienia to jednak faktu, że dla całej ekipy Lechii obecny sezon jest bardzo udany. Na dwie kolejki przed jego zakończeniem podopiecznym Tomasza Kaczmarka brakuje zaledwie jednego punktu, aby przypieczętować czwarte miejsce, dające prawo gry w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Trzeba jednak przyznać, że zespół z Trójmiasta czekają dwa bardzo trudne mecze. Flavio i jego koledzy najpierw zmierzą się na własnym terenie z Pogonią Szczecin, a sezon zakończą wyjazdowym starciem z Rakowem Częstochowa. Mimo wszystko wydaje się, że nieco łatwiej o potencjalną zdobycz punktową będzie w pierwszym z tych meczów, choć i w tym przypadku eksperci z TOTALbet pozostają sceptyczni. Nieznacznego faworyta tego pojedynku bukmacher upatruje bowiem w drużynie przyjezdnej.

Pogoń natomiast w bieżących rozgrywkach tak naprawdę nie gra już o nic. „Portowcy” mają jeszcze co prawda teoretyczne szanse na mistrzostwo oraz wicemistrzostwo, ale strata do Lecha oraz Rakowa – odpowiednio 5 i 3 punkty – na dwie kolejki przed końcem wydaje się niemal niemożliwa do odrobienia. Zespół prowadzony przez Kostę Runjaicia bardzo długo pozostawał w walce o tytuł mistrzowski, ale ostatnie tygodnie nie są dla ekipy z zachodnio-pomorskiego zbyt udane. Wszystko zaczęło się od domowej, sensacyjnej porażki z Wisłą Płock (1:2), a następnie przyszła także brzemienna w skutkach – także domowa – przegrana z Rakowem (1:2). Ubiegłotygodniowy, wyjazdowy remis ze Śląskiem Wrocław (1:1) był już natomiast dopełnieniem przeciętnej dyspozycji prezentowanej w ostatnim czasie przez cały zespół. Sytuacja wygląda zatem tak, że Pogoń na dwa mecze przed zakończeniem sezonu jest już pewna zdobycia brązowych medali, a jej szanse na wywalczenie srebra lub złota są już naprawdę iluzoryczne. Nie zmienia to jednak faktu, że w Gdańsku „Portowcy” będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Co więcej, wg TOTALbet będą faworytem. Za każdą złotówkę postawioną na wygraną szczecinian bukmacher płaci bowiem 2.25 zł, w przypadku wygranej gospodarzy potencjalny zarobek wynosi natomiast 3.10 zł.

Sonda
Kto będzie mistrzem Polski w sezonie 2021/22?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Lechia – 3.10                    remis – 3.35                      Pogoń – 2.25

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.62                          1/2 – 1.30                          X/2 – 1.35

  • Lechia strzeli gola:

tak – 1.32                          nie – 3.10

  • Pogoń strzeli gola:

tak – 1.20                          nie – 4.00

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 -8.60              powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 3.70            powyżej 1.5 – 1.23

poniżej 2.5 – 1.95            powyżej 2.5 – 1.77

poniżej 3.5 – 1.37            powyżej 3.5 – 2.90

poniżej 4.5 – 1.12            powyżej 4.5 – 5.40

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 10.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze