Kylian Mbappe, Francja - Niemcy na Euro 2020

i

Autor: AP PHOTO

Liga Narodów: Typy bukmacherskie. Kursy. Rewanż za finał MŚ i ciekawe starcie w Kopenhadze

2022-06-13 12:09

Francja – Chorwacja i Dania – Austria typy i kursy. Sporo reprezentacyjnego grania czekało na piłkarzy po zakończeniu sezonu klubowego. Choć w poniedziałek i wtorek odbędą się ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkania Ligi Narodów, emocji nie powinno zabraknąć. W pierwszy dzień nowego tygodnia dojdzie przede wszystkim do wielkiego rewanżu za finał ostatnich MŚ – na Stade de France „Trójkolorowi” podejmą bowiem Chorwację. W tym samym czasie Duńczycy zmierzą się natomiast z Austrią. Komu TOTALbet daje większe szanse na zgarnięcie kompletu punktów? Francja – Chorwacja i Dania – Austria typy bukmacherskie.

Trzeba uczciwie przyznać, że Chorwaci w obecnej Lidze Narodów spisują się poniżej oczekiwań. Dość powiedzieć, że podopieczni Zlatko Dalicia fazę grupową rozpoczęli od wstydliwej, domowej porażki z Austrią (0:3). Potem było już nieco lepiej – „Hrvatska” zremisowała bowiem z Francją (1:1), a prawdziwym powiewem optymizmu powinno być niedawne, wyjazdowe zwycięstwo nad reprezentacją Danii (1:0). Już w najbliższy poniedziałek powinniśmy przekonać się natomiast czy był to jednorazowy wyskok czy trwała zwyżka formy – Chorwacja na wyjeździe zmierzy się z Francją. „Trójkolorowi” także jak do tej pory nie błyszczą, z zaledwie dwoma zdobytymi punktami zamykając tabelę grupy 1. Dla zespołu prowadzonego przez Dalicia starcie na Stade de France będzie miało jeszcze jeden istotny wymiar. Chodzi naturalnie o rewanż za finał  MŚ z 2018 roku. Wówczas górą byli Kylian Mbappe oraz jego koledzy, którzy wygrywając 4:2 zapewnili sobie tytuł. Choć piłkarze z Bałkanów z pewnością żądni są rewanżu, wg TOTALbet takie rozstrzygnięcie jest dość mało prawdopodobne. Kurs na zwycięstwo gości bukmacher ustalił bowiem na 6.00, w przypadku Francuzów wynosi on natomiast 1.52.

W tym samym czasie mierzyć będą się także reprezentacje Danii oraz Austrii, które po trzech seriach gier dość nieoczekiwanie znajdują się na czele grupy 1. W lepszej sytuacji znajdują się jednak gospodarze poniedziałkowego starcia, którzy z sześcioma „oczkami” przewodzą stawce. Podopieczni Kaspera Hjulmanda rozgrywki rozpoczęli znakomicie – od wyjazdowych zwycięstw nad Francją oraz Austrią, ale kilka dni temu przyszła domowa porażka z Chorwatami. „Duński dynamit” będzie chciał jednak udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy. Austriacy natomiast rozgrywki rozpoczęli fenomenalnie, pokonując w Osijeku „Hrvatskę” aż 3:0. Następnie podopieczni Ralfa Rangnicka w dwóch domowych meczach ugrali jednak jedynie punkt – notując porażkę z Danią (1:2) oraz remisując z Francją. Ewentualne trzy punkty wywiezione z Kopenhagi sprawią, że na dwie kolejki przed zakończeniem zmagań grupowych to właśnie Austriacy będą najbliżej awansu do Final Four. W opinii ekspertów z TOTALbet jest to jednak mało prawdopodobne. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo gości płaci bowiem 4.40 zł. Potencjalną wygraną Duńczyków „wyceniono” natomiast na 1.85.

Sonda
Czy Chorwaci wezmą rewanż za porażkę z Francją w finale MŚ 2018?

Kursy TOTALbet:

FRANCJA – CHORWACJA

  • Wynik meczu:

Francja – 1.52                   remis – 4.10                      Chorwacja – 6.00

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.13                          1/2 – 1.22                          X/2 – 2.40

  • Francja strzeli gola:

tak – 1.12                          nie – 5.40

  • Chorwacja strzeli gola:

tak – 1.67                          nie – 2.05

Kolejne absencje w reprezentacji Belgii. Czy wykorzystamy osłabienie „Czerwonych Diabłów”?

DANIA – AUSTRIA:

  • Wynik meczu:

Dania – 1.85                      remis – 3.45                      Austria – 4.40

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.20                          1/2 – 1.30                          X/2 – 1.92

  • Dania strzeli gola:

tak – 1.19                          nie – 4.20

  • Austria strzeli gola:

tak – 1.55                          nie – 2.30

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów Ligi Narodów dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze