MMA. UFC 250. Hooper – Caceres. Kursy, typy (7.06.2020)

2020-06-06 11:17 Daw
UFC 250
Autor: Press Focus UFC 250

Podczas gali UFC 250, kibiców czeka spora dawka emocji. W jednym z pojedynków Chase Hooper stanie naprzeciw Alexa Caceresa. Początek rywalizacji w nocy z soboty na niedzielę (6/7.06) o godzinie 3:00 czasu polskiego.

Z pewnością kibice wszechstylowej walki wręcz dzisiejszej nocy nie będą mogli narzekać na nudę. Karta walk gali UFC 250 wygląda imponująco, a wiele pojedynków ma niejednoznacznych faworytów. Jedną z takich walk jest rywalizacja Chasea Hoppera z Alexem Caceresem.

Dla obu zawodników będzie to istotny pojedynek. Szczególnie jednak dla Chasea Hoppera, który zapowiada się świetnie dla UFC. Dla 20-letniego Amerykanina będzie to drugi pojedynek dla organizacji.

Hooper w trakcie swojej kariery nie zaznał porażki. „The Teenage Dream” wygrał dziewięć z dziesięciu pojedynków, raz remisując. Spośród wygranych walk, trzy zwyciężył przez KO/TKO, cztery przez poddanie oraz dwie na punkty.

Hooper jest na początku swojej kariery w UFC, jednak zwycięstwo nad Caceresem, który jest solidnym testerem zawodników, może dać mu naprawdę sporo. Po tym, lub jeszcze jednym zwycięstwie może się znaleźć w Top 15 swojej kategorii wagowej.

Jego rywalem będzie wspomniany Alex Caceres. 31-letni Amerykanin jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem. Stoczył on w zawodowym MMA dwadzieścia osiem walk, wygrywając piętnaście, a dwanaście razy schodząc jako pokonany. Jedno starcie zostało uznane za no-contest.

„Bruce Leeroy”, bo taki ma przydomek Caceres, jest lepszym zawodnikiem w stójce od Hoopera, który dopiero nabiera jakości w tej płaszczyźnie. Hooper natomiast jest zdecydowanie lepszy w parterze, gdzie ten pojedynek powinien zostać sprowadzony.

Caceres spośród dwunastu przegranych walk, aż 7 przegrał przez poddanie. Jest on podatny na kończące techniki oraz przeciętny w tej płaszczyźnie, w której króluje Hooper. Powinien on regularnie sprowadzać walkę do parteru, gdzie będzie miał kolosalną przewagę nad rywalem.

Kurs na zwycięstwo Hoopera wynosi 1.55. Warto również zwrócić uwagę na wygraną przed poddanie młodego Amerykanina. Kurs w tym przypadku osiągnął 2.50.

NASZ TYP
Wygra Chase Hooper

KURSY
TOTALbet – 1.55
ETOTO - 1.54
Betclic - 1.53
Totolotek - 1.52
STS - 1.52
BETFAN - 1.51
eWinner - 1.51
PZBuk - 1.47

Kursy aktualne na 6.06.2020, godz. 7:05. Mogą ulec zmianie.

Najnowsze