Harry Kane

i

Autor: AP PHOTO Harry Kane

MŚ Katar 2022

Mundial w Katarze. Mecze 29.11 (typy, kursy)

2022-11-29 10:47

MŚ Katar 2022 typy i kursy. Już we wtorek poznamy ostateczne rozstrzygnięcia w grupach A i B katarskich mistrzostw świata. Choć kilka ekip jest zdecydowanie bliżej awansu niż pozostałe, wciąż jeszcze sporo może się wydarzyć. Dość powiedzieć, że jedyną drużyną, która straciła już matematyczne szanse na grę w 1/8 finału są gospodarze turnieju. Kto zdaniem TOTALbet zapewni sobie we wtorek wyjście z grupy? MŚ Katar 2022 typy bukmacherskie.

Grupa A

W tym przypadku najbliżej awansu po dwóch seriach gier są ekipy Holandii i Ekwadoru, które zgromadziły po 4 punkty. Za ich plecami wciąż czai się jednak głodna sukcesu reprezentacja Senegalu, która do wymienionego duetu traci zaledwie jedno „oczko”. Jak już zostało wspomniane wyżej, gospodarze turnieju po dwóch porażkach stracili już matematyczne szanse na awans do dalszych gier. Katarczycy z pewnością będą jednak chcieli godnie pożegnać się z turniejem. Będzie to jednak zadanie piekielnie trudne, zważywszy na jakość rywala, z którym przyjdzie im się zmierzyć. „Oranje” należą bowiem do europejskiej czołówki, a nie będąc wciąż pewnymi awansu, w starciu z drużyną gospodarzy będą musieli zagrać na sto procent możliwości. Nic więc dziwnego, że wg TOTALbet murowanym faworytem do zgarnięcia trzech punktów są tutaj podopieczni Louisa van Gaala. Zdecydowanie bardziej interesująco zapowiada się natomiast pojedynek Ekwadoru z Senegalem. W lepszej sytuacji są piłkarze z Ameryki Południowej, którym do awansu wystarcza remis. „Lwy Terangi” do tego meczu przystąpią jednak podbudowane ograniem Kataru i z nadzieją na wygraną, która da im upragnioną 1/8 finału. Nie ma wątpliwości, że w tym przypadku tak naprawdę każdy rezultat wchodzi w grę. Bukmacherzy z TOTALbet mimo wszystko nieco wyżej oceniają szanse na końcowy triumf Ekwadorczyków, którzy mają przecież w swoich szeregach rewelacyjnego Ennera Valencię, jak na razie współlidera klasyfikacji strzelców.

Tak Leo Messi i spółka powinni zagrać z Polską. Były reprezentant Argentyny mówi też o stylu Polaków na mundialu

Grupa B

Niezwykle interesująco zapowiada się także rywalizacja w grupie B, gdzie – jak na razie – najbliżej awansu znajdują się Anglicy. Podopieczni Garetha Southgate’a mają w swoim dorobku 4 punkty i tak naprawdę do wyjścia z grupy wystarczy im remis z zamykającą tabelę Walią (1 pkt). Gareth Bale i spółka po remisie z USA i porażce z Iranem mają zdecydowanie najmniejsze szanse na zajęcie jednego z dwóch pierwszych miejsc, ale mimo to taki scenariusz wciąż jest realny. Podopieczni Roberta Page’a musieliby jednak pokonać „Synów Albionu”, a do tego liczyć na korzystne rozstrzygnięcie w meczu Iran – USA. W tym spotkaniu walka szła będzie natomiast „na noże”. Wszystko z tego względu, że zwycięstwo którejkolwiek z drużyn zapewni jej występy w 1/8 finału. W nieco lepszej sytuacji jest drużyna z Azji, której do osiągnięcia tego celu być może wystarczy remis (jeśli Walia nie pokona Anglii). Amerykanie – szczególnie podczas pierwszej połowy przeciwko Walijczykom – pokazali jednak, że drzemie w nich spory potencjał i z pewnością nie należy ich skreślać. Jedno jest pewne – emocji w obu spotkaniach z pewnością nie zabraknie! A jak szanse poszczególnych drużyn oceniają eksperci z TOTALbet? Bezsprzecznym faworytem do awansu jest wg bukmachera Anglia, która powinna bez najmniejszych problemów rozprawić się z Garethem Balem i jego kolegami. Na drugim miejscu zmagania powinni wg TOTALbet zakończyć Amerykanie, których szanse na zwycięstwo oceniane są nieco wyżej niż Irańczyków. W tym przypadku tak naprawdę każdy rezultat wchodzi jednak w grę.

Jerzy Dudek zabrał głos. Były kadrowicz o formie Wojciecha Szczęsnego na mundialu

Kursy TOTALbet:

Ekwador – 2.40                remis – 3.27                      Senegal – 3.25

Holandia – 1.22                remis – 7.00                      Katar – 14.00

Walia – 7.60                      remis – 4.45                      Anglia – 1.48

Iran – 4.00                         remis – 3.40                      USA – 2.11

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów MŚ w Katarze dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

QUIZ: Dariusz Szpakowski kończy karierę. Ile o nim wiesz?

Pytanie 1 z 13
Który mundial jako pierwszy skomentował Dariusz Szpakowski?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany