Węgry - Niemcy

i

Autor: AP Węgry - Niemcy

Niemcy – Włochy: Typy bukmacherskie. Kursy. Włosi utrzymają prowadzenie w grupie śmierci?

2022-06-14 12:00

Niemcy – Włochy typy i kursy. Choć zwycięstwo w Lidze Narodów dla wielu topowych reprezentacji z pewnością nie stanowi celu samego w sobie, w przypadku Włochów sytuacja wygląda nieco inaczej. Podopieczni Roberto Manciniego nie zakwalifikowali się do mundialu, a więc jest to ich jedyna szansa na zdobycie trofeum w tym roku. Piłkarze z Półwyspu Apenińskiego są jak na razie na dobrej drodze do wygrania grupy, niemniej konkurencja nie śpi. Czy zdaniem TOTALbet Włosi wygrają we wtorek wyjazdowy mecz z Niemcami i umocnią się na fotelu lidera grupy 3? Niemcy – Włochy typy bukmacherskie.

Brak kwalifikacji na mundial dla wszystkich fanów reprezentacji Włoch jest z pewnością wielkim rozczarowaniem. Podopieczni Roberto Manciniego w grupie eliminacyjnej okazali się gorsi od Szwajcarów, w barażach natomiast już na etapie półfinału przeszkodą nie do przebrnięcia okazała się… Macedonia Północna. „Squadra Azzura” turniej w Katarze obejrzą zatem przed telewizorem, a ich jedyną szansą na zdobycie jakiegokolwiek trofeum w tym roku stała się Liga Narodów. Choć jest to turniej o zdecydowanie mniejszej randze niż mistrzostwa świata, ewentualne zwycięstwo przynajmniej w małym stopniu zrekompensowałoby zawiedzionym kibicom ostatnie rozczarowania. Trzeba przy tym przyznać, że na półmetku rozgrywek grupowych Włosi są na najlepszej drodze do wykonania pierwszego kroku i wywalczenia awansu do Final Four. Zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego po zwycięstwie z Węgrami (2:1) oraz remisach przeciwko Niemcom (1:1) oraz Anglii (0:0) mają bowiem na koncie 5 „oczek” i przewodzą tabeli grupy 3 dywizji A. Niewykluczone zresztą, że pojedynek decydujący o awansie do dalszych gier rozegrają już we wtorek – w Moenchengladbach zmierzą się bowiem z reprezentacją Niemiec. Choć wg TOTALbet zdecydowanym faworytem będą gospodarze, tak naprawdę w tym starciu można spodziewać się praktycznie każdego rozstrzygnięcia.

Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia

Po dotychczasowych meczach Niemców w tegorocznej edycji Ligi Narodów w ciemno można jednak zakładać, że starcie przeciwko Włochom zakończy się remisem 1:1. Zespół prowadzony od niedawna przez Hansa-Dietera Flicka rozegrał bowiem w tych rozgrywkach trzy spotkania i każde z nich zakończyło się dokładnie takim rezultatem. O ile jednak wyjazdowy podział punktów na inaugurację z Włochami czy domowy remis z Anglią można jeszcze uznać za rezultaty „do przełknięcia”, o tyle strata punktów w wyjazdowym meczu przeciwko Węgrom jest już pewnego rodzaju rozczarowaniem. Sytuacja „Die Mannschaft” wciąż daleka jest jednak od złej. Ewentualne zwycięstwo przeciwko Włochom sprawi bowiem, że przeskoczą oni najbliższego rywala, a przy korzystnym rezultacie w drugim spotkaniu tej grupy mogą wskoczyć nawet na fotel lidera. Choć w starciu dwóch topowych – pomimo klęski „Squadra Azzura w el. MŚ – europejskich drużyn trudno będzie wskazać faworyta, eksperci z TOTALbet najwyraźniej nie mają z tym najmniejszego problemu. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na wygraną drużyny prowadzonej przez Hansiego Flicka płaci bowiem 1.75 zł. W przypadku gości z Półwyspu Apenińskiego analogiczna kwota wyniesie natomiast 4.80 zł.

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Niemcy – 1.75                  remis – 3.65                      Włochy – 4.80

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.19                          1/2 – 1.27                          X/2 – 2.05

  • Niemcy strzelą gola:

tak – 1.16                          nie – 4.60

  • Włochy strzelą gola:

tak – 1.55                          nie – 2.27

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.20            powyżej 0.5 – 1.06

poniżej 1.5 – 3.35            powyżej 1.5 – 1.30

poniżej 2.5 – 1.82            powyżej 2.5 – 1.92

poniżej 3.5 – 1.32            powyżej 3.5 – 3.25

poniżej 4.5 – 1.10            powyżej 4.5 – 6.20

poniżej 5.5 – 1.01            powyżej 5.5 – 12.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Niemcy – Włochy dostępna jest W TYM MIEJSCU

Sonda
Niemcy vs Włochy - kto wygra?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze