Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

MŚ Katar 2022

Polska – Arabia Saudyjska: Typy bukmacherskie. Kursy. Mecz o wszystko kadry Michniewicza

2022-11-25 20:51

Polska – Arabia Saudyjska typy i kursy. Już w sobotę reprezentacja Polski rozegra swój drugi mecz podczas mistrzostw świata w Katarze. Tym razem naszym rywalem będzie Arabia Saudyjska, która sensacyjnie zajmuje pozycję lidera grupy C. Jeśli podopieczni Czesława Michniewicza wciąż chcą liczyć się w walce o awans do 1/8 finału, zwycięstwo wydaje się być absolutną koniecznością. Czy zdaniem bukmacherów z TOTALbet jest to prawdopodobny scenariusz? Polska – Arabia Saudyjska typy bukmacherskie.

Trzeba przyznać, że mecz przeciwko Meksykowi był w wykonaniu reprezentacji Polski naprawdę słaby. Dość powiedzieć, że po raz pierwszy od 1986 roku biało-czerwoni nie przegrali inauguracyjnego meczu na mundialu, a mimo to spadła na nich fala krytyki. Wydaje się ona jednak uzasadniona, nasza drużyna nie potrafiła bowiem wymienić choćby kilku podań na połowie przeciwnika, nie mówiąc już o wykreowaniu sobie jakiejkolwiek sytuacji strzeleckiej. Nastroje zapewne byłyby zdecydowanie bardziej optymistyczne, gdyby Robertowi Lewandowskiemu udało się wykorzystać jedyną znakomitą sytuację w tym spotkaniu. Uderzenie kapitana reprezentacji Polski w świetnym stylu wybronił jednak Guillermo Ochoa, pozbawiając nas marzeń o sięgnięciu po zwycięstwo. Remis w żadnym razie nie przekreśla jednak naszych szans na awans do 1/8 finału. Aby jednak tego dokonać, podopieczni Czesława Michniewicza muszą zagrać zdecydowanie lepiej niż przeciwko „El Tri”. Wszyscy związani z naszą kadrą liczą jednak, że w starciu z Arabią Saudyjską zobaczymy zupełnie inną reprezentacją Polski, a ich nadzieje zdają się podzielać eksperci z TOTALbet. Faworytem w oczach bukmachera będą bowiem biało-czerwoni.

To reprezentant Polski myśli o Czesławie Michniewiczu. Szczere wyznanie przed Polska - Arabia Saudyjska, nie ma cienia wątpliwości

Saudyjczycy w pierwszej serii gier pokazali jednak, że w żadnym wypadku nie można ich lekceważyć. Błąd ten popełnili Argentyńczycy, którzy prowadzili do przerwy 1:0, w pełni kontrolując boiskowe wydarzenia. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi i podopieczni Herve Renarda nieoczekiwanie wyszli na prowadzenie. Co więcej, w ostatniej fazie meczu bronili się naprawdę znakomicie, zasłużenie dowożąc sensacyjne zwycięstwo do końcowego gwizdka arbitra. Fakt ten sprawił, że to Arabia Saudyjska przystąpi do meczu z biało-czerwonymi z pozycji lidera grupy C. Kwestią otwartą pozostaje jednak, czy piłkarze z Azji będą w stanie w tak krótkim czasie zregenerować się po ogromnym wysiłku, który musieli włożyć w mecz przeciwko Leo Messiemu i spółce? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, ale nie ulega wątpliwości, że podopiecznych Czesława Michniewicza w sobotę nie czeka spacerek. Jedno jest pewne – walka będzie szła „na noże”! Zdaniem TOTALbet zwycięsko z tego pojedynku wyjdą jednak Polacy. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na triumf biało-czerwonych płaci bowiem 1.85 zł. W przypadku Saudyjczyków potencjalny zarobek wyniósłby z kolei 4.70 zł.

Ten gest Roberta Lewandowskiego przed Polska - Arabia Saudyjska mówi wszystko! Nic się już nie ukryje

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Polska – 1.85                    remis – 3.60                      Arabia Saudyjska – 4.70

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.21                          1/2 – 1.39                          X/2 – 1.91

  • Polska strzeli gola:

tak – 1.21                          nie – 4.15

  • Arabia Saudyjska strzeli gola:

tak – 1.60                          nie – 2.26

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.25            powyżej 0.5 – 1.07

poniżej 1.5 – 3.12            powyżej 1.5 – 1.35

poniżej 2.5 – 1.72            powyżej 2.5 – 2.09

poniżej 3.5 – 1.27            powyżej 3.5 – 3.70

poniżej 4.5 – 1.09            powyżej 4.5 – 7.20

poniżej 5.5 – 1.02            powyżej 5.5 – 12.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Polska – Arabia Saudyjska dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Sonda
Czy reprezentacja Polski wyjdzie ze swojej grupy na mistrzostwach świata w Katarze?
Jan Tomaszewski złapał się za głowę. Wszystko przez pomysł Michniewicza

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze