Polska – Brazylia TV TRANSMISJA Liga Narodów kobiet: Polska – Brazylia STREAM ONLINE

i

Autor: Cyfra Sport

Polska – Chiny: Typy bukmacherskie. Kursy. Biało-czerwone włączą się do walki o TOP 8?

2022-06-30 14:58

Polska – Chiny typy i kursy. Choć polskie siatkarki podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów wyraźnie nie są w swojej najwyższej dyspozycji, wciąż mają jednak szansę na zajęcie na koniec fazy zasadniczej miejsca w czołowej ósemce, dającego prawo gry o medale tej imprezy. Podopieczne Stefano Lavariniego nie mogę już jednak pozwolić sobie na jakikolwiek moment słabości i muszą wygrać trzy ostatnie spotkania. W pierwszym z nich biało-czerwone zmierzą się z Chinkami, czy zdaniem TOTALbet mają szansę odnieść w tym starciu sukces? Polska – Chiny typy bukmacherskie.

Po inauguracyjnym secie środowego starcia Polek z Włoszkami wydawało się, że nasze zawodniczki naprawdę są w stanie pokonać faworytki. Kolejne odsłony brutalnie zweryfikowały jednak te przypuszczenia – zawodniczki z Półwyspu Apenińskiego w dalszych fazach meczu okazały się zdecydowanie lepsze, zasłużenie wygrywając 3:1 i sięgając po komplet punktów. Taki rezultat sprawia, że podopieczne Stefano Lavariniego znalazły się w bardzo trudnej sytuacji, biorąc pod uwagę ewentualną walkę o zajęcie miejsca w czołowej ósemce. Biało-czerwone na trzy kolejki przed zakończeniem fazy zasadniczej mają w dorobku 11 punktów i zajmują w tabeli dziesiątą lokatę, ich strata do ósmej Tajlandii wynosi obecnie 4 „oczka”. Na szczęście dla naszych zawodniczek, w starciu poprzedzającym mecz Polek z Chinkami Tajki uległy Dominikanie 1:3. Jeśli zatem nasza drużyna wygra czwartkowe starcie, batalia o zajęcie ósmej pozycji rozgorzeje na dobre. Zdaniem bukmacherów z TOTALbet jest to jednak niezbyt prawdopodobne – zdecydowanymi faworytkami będą bowiem rywalki.

Nasze rywalki także mają jednak o co walczyć. Chinki w tabeli Ligi Narodów zajmują obecnie szóste miejsce (17 pkt) i wciąż nie mogą być pewne awansu do decydujących gier. Patrząc jednak na obecną dyspozycję zawodniczek z Azji, trudno o lepszą okazję na zgarnięcie w starciu z nimi kompletu punktów. Dość powiedzieć, że nasze najbliższe rywalki przegrały trzy ostatnie starcia w Lidze Narodów: ze Stanami Zjednoczonymi (0:3), Japonią (1:3) oraz Brazylią (2:3). Choć były to starcia z absolutną światową czołówką, reprezentantki Chin – szczególnie w pierwszych dwóch starciach – nie miały zbyt wiele do powiedzenia. Jeśli jednak w starciu z biało-czerwonymi udałoby im się sięgnąć po komplet punktów, nie tylko bardzo mocno zbliżyłyby się do osiągnięcia swojego celu, ale także praktycznie pozbawiłyby szans na awans Polek. Choć naturalnie nie chcielibyśmy, aby taki scenariusz zaistniał w czwartkowe popołudnie, w opinii ekspertów z TOTALbet jest on mocno prawdopodobny. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo podopiecznych Stefano Lavariniego płaci bowiem 3.60 zł. Analogiczny zarobek w przypadku triumfu Chinek wynosi natomiast zaledwie 1.30 zł.

Sonda
Czy polskie siatkarki wywalczą awans do najlepszej ósemki Ligi Narodów?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Polska – 3.60                    Chiny – 1.30

  • Handicap – sety:

Polska (-1.5) – 5.60          Chiny (+1.5) – 1.09

Polska (+1.5) – 2.14         Chiny (-1.5) – 1.58

Polska (+2.5) – 1.35         Chiny (-2.5) – 2.77

  • Polska wygra seta:

tak – 1.45                          nie – 2.55

  • Chiny wygrają seta:

tak – 1.04                          nie – 8.00

  • Total – suma setów:

poniżej 3.5 – 2.17            powyżej 3.5 – 1.60

poniżej 4.5 – 1.25            powyżej 4.5 – 3.45

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Polska – Chiny dostępna jest W TYM MIEJSCU

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze