Raków Częstochowa

i

Autor: Cyfra Sport Raków Częstochowa

Częstochowianie są zdecydowanym faworytem

Raków – Trnawa: Typy bukmacherskie. Kursy. Wicemistrz Polski przypieczętuje awans?

2022-08-11 11:59

Raków Częstochowa – Spartak Trnawa typy i kursy. Piłkarze Rakowa Częstochowa jak na razie idą przez el. Ligi Konferencji Europy jak burza. Najpierw podopieczni Marka Papszuna rozbili w dwumeczu Astanę, a teraz są na najlepszej drodze, aby odprawić z kwitkiem Spartak Trnawa. Na wyjeździe „Medaliki” zwyciężyły 2:0, czy wg TOTALbet w najbliższy czwartek będą w stanie przypieczętować awans do dalszych gier? Raków Częstochowa – Spartak Trnawa typy bukmacherskie.

Przed rozpoczęciem zmagań w el. LKE można było mieć wątpliwości czy Raków będzie w stanie przejść choćby jedną rundę. Los zetknął ich bowiem z kazachską Astaną, mającą za sobą m.in. występy w Lidze Mistrzów. Drużyna prowadzona przez Marka Papszuna spisała się jednak koncertowo, już w domowym meczu rozstrzygając w praktyce losy awansu (5:0). Co więcej, częstochowianie swoją wyższość potrafili również udowodnić w meczu wyjazdowym, tym razem zwyciężając 1:0. Te rezultaty z pewnością dodały zawodnikom wicemistrza Polski pozytywnego „kopa”, czego efektem było wyjazdowe zwycięstwo nad Spartakiem Trnawa (2:0) w pierwszym spotkaniu trzeciej rundy eliminacyjnej. Choć wydaje się, że Słowakom bardzo trudno będzie odwrócić losy tej rywalizacji, nie wiadomo jak na zespół „Medalików” wpłynie niedzielna porażka w PKO BP Ekstraklasie z Górnikiem Zabrze (0:1). Biorąc jednak pod uwagę, że był to dopiero pierwszy przegrany przez Raków mecz w tym sezonie, można śmiało założyć, że był to jedynie wypadek przy pracy. Podobnego zdania są najwyraźniej również eksperci z TOTALbet, którzy raczej nie dopuszczają innej możliwości niż awans polskiego zespołu.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Ewentualny awans Rakowa jest tym bardziej prawdopodobny, że ich najbliższy rywal nie notuje zbyt dobrego wejścia w sezon. Dość powiedzieć, że piłkarze Spartaka Trnawa wygrali zaledwie jeden z pięciu ostatnich meczów. W dodatku było to spotkanie drugiej rundy el. LKE, przeciwko słabiutkiemu walijskiemu Newton (2:1). W rozgrywkach ligowych natomiast po zwycięstwie na inaugurację podopieczni Michala Gasparika w trzech kolejnych spotkaniach nie potrafili podnieść z murawy kompletu punktów. Najpierw musieli uznać wyższość Dukli Bańska Bystrzyca (1:2), a następnie dzielili się punktami z Podbrezovą (1:1) oraz MSK Żilina (2:2). Biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję słowackiego zespołu oraz wynik pierwszego spotkania przed własną publicznością, naprawdę trudno o logiczne przesłanki świadczące o tym, że piłkarze z Trnawy byliby w stanie odwrócić losy tego dwumeczu. Nie mogą dziwić zatem kursy przygotowane z okazji tego spotkania przez TOTALbet. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo Rakowa w rewanżu płacą bowiem 1.63 zł. Analogiczna kwota w przypadku postawienia na triumf Spartaka wyniosłaby natomiast 6.34 zł. Znamienne zresztą, że TOTALbet nie ma w ofercie kursów dotyczących tego, która drużyna wywalczy awans do dalszych gier.

Sonda
Czy Raków awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Raków – 1.63                    remis – 4.41                      Spartak – 6.34

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.14                          1/2 – 1.22                          X/2 – 2.18

  • Sposób awansu:

Raków w regulaminowym czasie – 1.01

Raków w dogrywce – 15.64

Raków w rzutach karnych – 26.17

Spartak w regulaminowym czasie – 20.92

Spartak w dogrywce – 44.04

Spartak w rzutach karnych – 26.17

  • Raków strzeli gola:

tak – 1.14                          nie – 4.90

  • Spartak strzeli gola:

tak – 1.69                          nie – 2.05

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 7.73            powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 3.26            powyżej 1.5 – 1.28

poniżej 2.5 – 1.80            powyżej 2.5 – 1.87

poniżej 3.5 – 1.30            powyżej 3.5 – 3.12

poniżej 4.5 – 1.10            powyżej 4.5 – 5.56

poniżej 5.5 – 1.01            powyżej 5.5 – 8.82

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Raków Częstochowa – Spartak Trnawa dostępna jest W TYM MIEJSCU

Listen to "SuperSport" on Spreaker.

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze