Rosja. Polski mecz. Achmat - Urał. Kursy, typy

2019-11-08 9:17 PK
Konrad Michalak rozegrał w Achmacie Grozny 7 meczów, strzelił 1 gola, w Pucharze Rosji.
Autor: Press Focus Konrad Michalak rozegrał w Achmacie Grozny 7 meczów, strzelił 1 gola, w Pucharze Rosji.

W piątek w lidze rosyjskiej dojdzie do polskiego meczu. Achmat Grozny zmierzy się z Urałem Jekaterynburg. Konrad Michalak ma szansę zagrać przeciwko Rafałowi Augustyniakowi. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Start szesnastej kolejki Premier Ligi przyniesie mecz drużyn Polaków. Achmat Grozny Konrada Michalaka zmierzy się z Urałem Jekaterynburg Rafała Augustyniaka i Michała Kucharczyka. Obie drużyny przeciętnie spisują się w tym sezonie, choć to klub byłego młodzieżowego reprezentanta znajduje się w strefie spadkowej na przedostatnim, piętnastym miejscu, z dorobkiem czternastu punktów. Urał jest dziesiąty i zdobył osiemnaście "oczek".

Achmat musi poradzić sobie bez Ravanelliego. Pod znakiem zapytania jest też występ Bernarda Berishy, który w ostatnim meczu z Dynamem doznał urazu mięśnia. Wśród gości zabraknie Romana Emelianowa. Wątpliwa jest także gra Michała Kucharczyka.

Spotkanie drużyn dwóch Polaków rozpocznie się w piątek o godzinie 17:30. Nieznacznym faworytem rywalizacji będą gospodarze.

Fakty i statystyki
⇒ Achmat nie wygrał z Urałem od pięciu kolejnych meczów. Ostatni raz zespół z Groznego pokonał piątkowych rywali w kwietniu 2017 roku, gdy zwyciężył na własnym boisku 5:2.
⇒ Urał ma najsłabszą obronę w lidze. Zespół z Jekaterynburga stracił w tym sezonie 29 goli. Kolejna ekipa w tej klasyfikacji, FK Rostów, musiała zmierzyć się z 23 straconymi bramkami.
⇒ Achmat dysponuje drugą najgorszą ofensywą w tym sezonie Premier Ligi. Ekipa Igora Szalimowa strzeliła tylko dziesięć goli. Słabszy wynik ma tylko Rubin Kazań (osiem bramek).
⇒ Achmat na własnym terenie wygrał 2 mecze, 3 zremisował, a 2 przegrał. Urał na wyjazdach ma bilans 2-2-2.

Przewidywane składy:
Achmat: Gorodow - Musałow, Siemenow, Angel, Gigołajew - Michalak, Głuszakow, Szwec, Roshi - Ismael - Ponce
Urał: Godziur - Kułakow, Haroyan, Poliakow, Merkułow - Dimitrow, Jegorczew, Augustyniak, Kabir - Bicfalvi - Iljin

Ostatnie mecze:
Achmat: (R, Z, R, P, Z): Dynamo Moskwa (1:1), Lucz (5:1), Arsienał Tuła (1:1), Łokomotiw Moskwa (0:2), Ufa (1:0)
Urał: (P, Z, R, Z, P): Orenburg (1:2), Arsienał Tuła (2:2, wygrana po karnych), Rubin Kazań (0:0), FC Tambow (2:1), Zenit St. Petersburg (1:3)

Nasz typ
Ponad 1,5 gola

Kursy
TOTALbet - 1,36
Totolotek – 1,34

Najnowsze