UFC Fight Night. Woodley – Burns. Typy, kursy (31.05.2020)

2020-05-29 22:58 HM
UFC Fight Night
Autor: Press Focus UFC Fight Night

W pojedynku wieczoru gali UFC Fight Night, Tyron „The Chosen One” Woodley zmierzy się z Gilberto Burnsem. Początek rywalizacji w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 4:20 czasu polskiego.

Prezydent federacji UFC – Dana White w ostatnim czasie zaspokaja wszystkich kibiców wszechstylowej walki wręcz, organizując co chwilę kolejne gale UFC. Tym razem kibice ponownie nie mogą narzekać na zestawienia podczas gali UFC Fight Night.

Szczególnie emocjonująco zapowiada się rywalizacja w pojedynku wieczoru, w którym były mistrz federacji UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley stanie naprzeciw groźnego Gilberta Burnsa.

Dla obu zawodników będzie to niezwykle istotny pojedynek. Tyron Woodley w ostatnim pojedynku przegrał z aktualnym mistrzem – Kamaru Usmanem i zwycięstwo znacznie przybliży go do rewanżowego boju.

Notowany na pierwszym miejscu rankingu kategorii półśredniej Woodleya zmierzy się z Gilbertem Burnsem, Brazylijczykiem, który może pochwalić się pięcioma zwycięstwami z rzędu. 33-latek w rankingu plasuje się na szóstej pozycji i wygrana nad Woodleyem na pewno wywindowałaby go znacznie wyżej.

Obaj zawodnicy mogą pochwalić się podobnymi rekordami. Tyron Woodley zwyciężył w 19 pojedynkach, 7 razy wygrywając przez KO/TKO, 5 razy przed poddanie oraz 7-krotnie na punkty.

Gilbert Burs wygrał natomiast w 18 walkach, 6 razy przez KO/TKO, 8 razy przed poddanie i 4-krotnie na punkty. Bez wątpienia to jednak Woodley w trakcie kariery mierzył się z mocniejszymi zawodnikami. Amerykanin ma na swoim koncie zwycięstwa nad takimi fighterami jak Darren Till, Stephen Thompson czy Kelvin Gastelum.

Faworytem bukmacherów jest starszy Woodley, na którego zwycięstwo kurs wynosi 1.60. Najbardziej realne jest zwycięstwo Amerykanina przez KO/TKO lub dyskwalifikację. Kurs na takie zdarzenie wynosi 2.50.

Atrakcyjnie wygląda również kurs na to, że walka nie potrwa pełnego dystansu. Pojedynek jest bowiem zakontraktowany na pięć rund. Kurs na to zdarzenie osiągnął 1.50.


NASZ TYP
Wygrana Tyrona Woodleya

KURSY
TOTALbet – 1.60
STS - 1.57
Betclic - 1.57
SuperBet - 1.55
BETFAN - 1.54
eWinner - 1.53
PZBuk - 1.52
Totolotek - 1.50


Kursy aktualne na 29.05.2020, godz. 19:45. Mogą ulec zmianie.

Najnowsze