Nie żyje słynny olimpijczyk, zostawił żonę i niepełnosprawnego syna. Szokujące okoliczności śmierci

2021-03-12 16:21 Piotr Mika
Znicz, świeczka
Autor: East News Znicz

Potworne informacje dotarły do nas z Ekwadoru. Były reprezentant tego kraju w kolarstwie, mistrz Ameryki Południowej i olimpijczyk zginął w wypadku, któremu uległ jadąc rowerem do pracy. To prawdziwa tragedia dla rodziny 59-latka, który wiele pieniędzy musiał przeznaczać na rehabilitację swojego niepełnosprawnego syna.

Tragiczne informacje o śmierci Johna Jarrina przekazał brytyjski „The Sun”. Jak się okazuje, 59-letni były kolarz uległ wypadkowi jadąc na rowerze do pracy. olimpijczyk zderzył się ze śmierciarką i mimo że podjęto próbę reanimacji, wypadek okazał się być śmiertelny. Do tych niezwykle przykrych wydarzeń doszło w Cuenca w Ekwadorze, gdzie Jarrin mieszkał i pracował.

Tak wygląda GRÓB Ryszarda Szurkowskiego miesiąc po pogrzebie. Skromny, ale uwagę przykuwa jeden SZCZEGÓŁ

Dla ekwadorskiego kolarstwa to niezwykle tragiczny dzień. John Jarrin był jednym z najsłynniejszych zawodników z tego kraju. Wystąpił na igrzyskach olimpijskich w 1980 roku w Moskwie, stając się pierwszym kolarzem z Ekwadoru, który wziął udział w igrzyskach. Odnosił on także inne sukcesy, sięgając m.in. po mistrzostwo Ameryki Południowej.

Pogrzeb Ryszarda Szurkowskiego, legendy kolarstwa

Niestety, jego sytuacja osobista była nie do pozazdroszczenia. W 2017 roku jego syn przeszedł operację przepukliny pępkowej. Niedługo po zabiegu doszło zatrzymania oddechu, które okazało się niezwykle fatalne w skutkach – syn Jarrina doznał porażenia mózgowego i dystrofii mięśniowej.

Dramat kolarza WCIĄŻ trwa. Przeżywa prawdziwe PIEKŁO, każdego dnia odczuwa OKROPNY ból

Syn byłego kolarza spędził trzy miesiące w szpitalu, a Ministerstwo Zdrowia Publicznego stwierdziło nieodwracalną niepełnosprawność. Rodzice dziecka domagali się odszkodowania i sprawiedliwości. Sytuacja finansowa byłego kolarza stała się bardzo trudna, ponieważ rehabilitacja syna pochłaniała ogromne pieniądze. Teraz rodzinę Jarrinów dotknęła kolejna tragedia.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze