Poważny wypadek na trasie polskiego wyścigu kolarskiego! Interweniowało lotnicze pogotowie

2020-07-15 18:05 MSo
Wypadek na trasie wyścigu Dookoła Mazowsza
Autor: Israel Start-Up Nation - Twitter Wypadek na trasie wyścigu Dookoła Mazowsza

Pierwszy etap wyścigu Dookoła Mazowsza został przedwcześnie przerwany z powodu wypadku, do którego doszło na trasie. Na szczęście w zdarzeniu nie brali udziału żadni zawodnicy. Motocyklista, który nie był związany w żaden sposób z wyścigiem zderzył się z pojazdem końca wyścigu. Zastosowano neutralizację.

Nie tak kibice wyobrażali sobie powrót kolarskiego ścigania! Podczas pierwszego etapu wyścigu Dookoła Mazowsza doszło do poważnego wypadku, ale na szczęście żaden z zawodników nie był w niego zaangażowany. Kolarze po przejechaniu ponad 130 kilometrów wrócili do hotelów. Podczas drugiego etapu wszyscy wystartują bez żadnej straty w czasie.

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak doszło do kolizji? Niespodziewanie na trasie pojawił się motocyklista, który zderzył się autem końca wyścigu. Jak informują organizatorzy wyścigu, na trasie pojawiła się policja i prokuratura, które wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Te na razie nie są znane. Do wypadku wezwano także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Jasnowidz Jackowski UJAWNIA wielką tajemnicę o Szurkowskim. To wyszło dopiero po latach

- Do wypadku doszło po siódmym okrążeniu. Organizatorzy zdecydowali o anulowaniu całego etapu. Jutrzejszy, drugi etap odbędzie się zgodnie z planem - informuje za pośrednictwem Twittera CCC Development Team.

Najnowsze