Tour de Pologne 2020 DRUŻYNY. Jakie zespoły jadą na TdP 2020? DRUŻYNY, SKŁADY

2020-08-03 15:53 DaO
Tour de Pologne
Autor: East News Tour de Pologne

Tour de Pologne 2020 DRUŻYNY. Jakie zespoły jadą na TdP 2020? DRUŻYNY SKŁADY TdP 2020. Największym wydarzeniem najbliższych dni w Polsce będzie niewątpliwie pięcioetapowy Tour de Pologne. Na polskich drogach zobaczymy najlepsze zespoły kolarskie na świecie, a w ich szeregach największe gwiazdy szosy. emocje w Tour de Pologne potrwają od 5 do 9 sierpnia. Tour de Pologne 2020 DRUŻYNY. ZESPOŁY na TdP 2020.

Kolarstwo pomału zaczyna budzić się do życia po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Dopiero niedawno zawodnicy mogli wrócić do prawdziwej rywalizacji i przetestować swoją formę po wielu miesiącach. Kolejnym sprawdzianem dla zawodników będzie Tour de Pologne. Wszystko odbędzie się w nieco innej rzeczywistości niż znaliśmy do tej pory, ale najważniejszą informacją dla kibiców jest to, że nasz narodowy tour w ogóle ruszy. I nie zabraknie na nim wielkich gwiazd. Na trasie zobaczymy takich zawodników jak Rafał Majka, Mark Cavendish, czy Richard Carapaz.

Tour de Pologne 2020 DRUŻYNY. TdP 2020 ZESPOŁY

Tour de Pologne to wyścig należący do grupy UCI Pro Tour, a więc do najważniejszych wyścigów w kalendarzu kolarskim. Oznacza to, że udział w nim muszą wziąć największe ekipy. Dlatego też na trasie zobaczymy m.in. Bora-Hansgrohe, AG2R La Mondiale, Cofidis, czy Team CCC. Ponadto tradycyjnie już udział w wyścigu weźmie reprezentacja Polski. Biało-czerwoni pojadą w składzie: Adrian Banaszek, Alan Banaszek, Paweł Bernas, Piotr Brożyna, Przemysław Kasperkiewicz, Maciej Paterski i Patryk Stosz.

Pełna lista DRUŻYN na Tour de Pologne pod TYM LINKIEM!

Najnowsze