Tour de Pologne 2020 STREAM ONLINE LIVE V ETAP Zakopane - Kraków LIVE STREAM w INTERNECIE z TdP 9 sierpnia dzisiaj TRANSMISJA ONLINE z Tour de Pologne 9.08.2020

2020-08-09 14:09 CH
Tour de Pologne 2020 STREAM ONLINE NA ŻYWO V ETAP Zakopane - Kraków TRANSMISJA ONLINE z TdP 9 sierpnia dzisiaj STREAM LIVE w INTERNECIE z Tour de Pologne 9.08.2020
Autor: Łukasz Gągulski Tour de Pologne 2020 STREAM ONLINE NA ŻYWO V ETAP Zakopane - Kraków TRANSMISJA ONLINE z TdP 9 sierpnia dzisiaj STREAM LIVE w INTERNECIE z Tour de Pologne 9.08.2020

Tour de Pologne 2020 STREAM ONLINE NA ŻYWO V ETAP Zakopane - Kraków TRANSMISJA ONLINE 9 sierpnia Gdzie oglądać NA ŻYWO Tour de Pologne STREAM LIVE w INTERNECIE dzisiaj. W niedzielę 8 sierpnia ostatnia odsłona zmagań w największym kolarskim wyścigu w Polsce. V etap 77. Tour de Pologne wystartuje Zakopanem, a zakończy go sprinterski finisz w Krakowie. W sumie do pokonania kolarze mają 188 km na wymagającej trasie. Niby wszystko jest już jasne. Rewelacyjny Belg Remco Evenepoel prowadzi z ogromną przewagą i tylko jakaś katastrofa może pozbawić go końcowego zwycięstwa. Gdzie oglądać Tour de Pologne LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE.

Na żywo

5. etap Tour de Pologne 2020: Zakopane - Kraków

Początek wyścigu o godz. 14:15.

Kolarze wystartowali w trasę z Zakopanego do Krakowa!

Dla przypomnienia, liderem klasyfikacji generalnej jest Remco Evenepoel. Wydaje się, że tylko kataklizm mógłby pozbawić go zwycięstwa w Tour de Pologne 2020.

Na trasie 5. etapu nie pojawił się Richard Carapaz, który ucierpiał podczas kraksy w sobotę.

Ponad 145 km do mety. Kolarze podzielili się na grupy. W pierwszej są Rowe, Bouchard, Houle i Whelan. Mają niespełna minutę nad goniącym ich Kasperkiewiczem. Peleton traci około pięciu minut.

Ponad 145 km do mety. Kasperkiewicz dołączył do prowadzącej grupy, którą tworzyli Rowe, Bouchard, Houle i Whelan. Mają ponad pięć minut przewagi nad peletonem.

135 km do mety. Peleton podkręcił tempo i zmniejszył stratę do uciekinierów.

Kasperkiewicz zgarnął premię górską pierwszej kategorii na Przełęczy Krowiarki. Kolejne miejsca zajęli Whelan, Bouchard, Rowe i Houle.

118 km do mety. Uciekinierzy mają 2:30 przewagi nad peletonem.

102 km do mety. Różnica między uciekinierami a peletonem wynosi 2:53.

100 km do mety. Kasperkiewicz najszybszy na kolejnej premii górskiej, na Górze Makowskiej, tym razem drugiej kategorii.

97 km do mety. Peleton wrzucił wyższy bieg i przewaga uciekinierów stopniała do 1:38.

94 km do mety. Majka musiał zjechać na bok, żeby zmienić rower.

85 km do mety. Przewaga ucieczki nad peletonem wzrosłą do 1:59.

78 km do mety. Uciekinierzy mają 1:27 przewagi nad peletonem.

74 km do mety. Różnica wynosi mniej niż minute.

Kolejni kolarze odłączyli się od peletonu i gonią na własną rękę uciekinierów.

62 km do mety. Do pierwszej grupy, gdzie jedzie Kasperkiewicz, dołączyło dwóch zawodników.

51 km do mety. Przewaga uciekinierów wynosi 1:46.

Kasperkiewicz odpadł z ucieczki.

Kolarze są już w Krakowie.

13 km do mety. Ucieczka ma 21 sekund przewagi.

Na 7,7 km do mety ucieczka została zlikwidowana.

Jeszcze tylko 2,5 km!

Czas na finisz!

Finisz należał oczywiście do sprinterów! Najszybszy okazał się Ballerini! Cały wyścig wygrał oczywiście Evenepoel.

Tour de Pologne 2020 STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO

Walka o triumf w Tour de Pologne 2020 jest już praktycznie rozstrzygnięta. Remco Evenepoel (Deceuninck - Quick-Step) w wielkim stylu wygrał czwarty etap z metą w Bukowinie Tatrzańskiej. Belgijski kolarz wywalczył koszulkę lidera i jest bardzo bliski triumfu w klasyfikacji generalnej. Prowadzi z ogromną przewagą. - Po wypadku Fabio Jakobsena przeżywaliśmy bardzo trudne chwile. To były długie i nieprzespane noce - powiedział na mecie Evenepoel, który zwycięstwo zadedykował poszkodowanemu w koszmarnej kraksie na mecie I etapu koledze. - Ten moment pokazał także jak bardzo jesteśmy sobie bliscy. Potem nadeszły dobre informacje, które dodały nam otuchy i sił. Dziś był mój dzień. Plan przewidywał atak, ale nieco później. Natomiast, kiedy dostrzegłem okazję, po prostu zaatakowałem. Już wczoraj pomyślałem o tym, żeby wziąć numer startowy Fabio. Kiedy go dostałem dziś rano, poczułem coś niezwykłego. I pomyślałem, że muszę dać z siebie wszystko niezależnie od trudów etapu. Wiedziałem, że będzie bardzo ciężko, ale on przecież cierpi jeszcze bardziej - dodał lider klasyfikacji generalnej TdP.

Tour de Pologne 2020 LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Przed nami V etap. Finałowy etap 77. Tour de Pologne rozpocznie się w Zakopanem, stolicy polskich Tatr. Tuż po starcie na kolarzy czeka Górska Premia PZU drugiej kategorii Ząb, a później Lotna Premia LOTTO w Czarnym Dunajcu. Na trasie znajdują się także Górska Premia PZU pierwszej kategorii Krowiarki oraz drugiej kategorii Góra Makowska. Później trasa wiedzie w dół, w stronę Krakowa, gdzie zakończy się 77. Tour de Pologne. Zanim to nastąpi kolarze pokonają trzy rundy po 4 kilometry każda i zafiniszują przy Błoniach.

Tour de Pologne STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE 9.08.2020

V ETAP Zakopane - Kraków w niedzielę 9 sierpnia. Oto plan transmisji i ich godziny: 14:25 – transmisja w TVP Sport, STREAM ONLINE LIVE na sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport. 17:25 – transmisja w TVP 1. 18:00 – transmisja w Eurosport 1.

Najnowsze