Tour de Pologne 2022

i

Autor: Szymon Gruchalski/materiały prasowe Tour de Pologne 2022

Utrudnienia TdP

Tour de Pologne 2022 Lesko - Sanok UTRUDNIENIA DROGOWE. 4. etap TdP 2022 OBJAZDY w Sanoku 2 sierpnia Tour de Pologne 2022 Lesko - Sanok UTRUDNIENIA

2022-08-01 13:51

Tour de Pologne 2022 Lesko - Sanok UTRUDNIENIA DROGOWE. 4. etap TdP 2022 OBJAZDY w Sanoku 2 sierpnia Tour de Pologne 2022 Lesko - Sanok UTRUDNIENIA. Tour de Pologone 2022 we wtorek już na dobre zagości w województwie podkarpackim. Kolarze ruszą z Leska do Sanoka i na swojej drodze będą mieli kilka utrudnień. 4. etap wiąże się również z utrudnieniami dla kierowców. Tour de Pologne 2022 Lesko - Sanok UTRUDNIENIA.

Tour de Pologne 2022. 4. etap: Utrudnienia drogowe w Sanoku

Tegoroczny Tour de Pologne przemieszcza się przede wszystkim po wschodniej stronie Polski. Kolarze ruszyli z województwa świętokrzyskiego, następnie przenieśli się na Lubelszczyznę, a teraz "zwiedzać" będą Podkarpacie. Do tego regionu wjechali już w poniedziałek, kiedy to finiszowali w Przemyślu. 4. etap tegorocznego Tour de Pologne w całości odbędzie się już w województwie podkarpackim. Peleton ruszy z Leska i będzie zmierzał w kierunku Sanoka, gdzie zaplanowano metę tego odcina tegorocznego Tour de Pologne. Na trasie czeka kilka wzniesień, na których można zarówno stracić, jak i zyskać nad rywalami.

Tour de Pologne 2022 czwarty etap MAPA. Mapa 4. etapu Lesko – Sanok TdP 2022 GDZIE będą jechać kolarze na 4. etapie Tour de Pologne?

4. etap Tour de Pologne 2022: Jakie utrudnienia w Sanoku? Zamknięte ulice

Przejeżdżający peleton przez ulice polskich miast to jednak utrudnienia dla kierowców, bo na kilka godzin przed wyścigiem zamykane są poszczególne ulice. Wyścig rozpocznie się w Lesku o godz.12.25. Kolarze wystartują z Rynku w Lesku o godz. 12.25. Następnie uczestnicy wyścigu kolarskiego przejadą drogą krajową nr 84 w stronę ronda i mostu na rzece San. Trasa wyścigu przebiegać będzie drogą wojewódzką nr 894 przez miejscowości Huzele, Łączki, Hoczew, Średnia Wieś, Berezka, Myczków, Polańczyk, Wołkowyja i Bukowiec. Na terenie Powiatu Leskiego utrudnienia w ruchu będą występować w godzinach od około godz. 12 do ok. godz. 14.

Następnie wyścig wjedzie w Powiat Bieszczadzki. Na terenie Powiatu Bieszczadzkiego utrudnienia w ruchu będą występować w godzinach od około godz. 13.00. Peleton przejedzie przez Chrewt, Wydrne, Polana, Czarna Górna, Żłobek, Rabe, Hoszów, Hoszowczyk, Równia, Ustrzyki Dolne, Brzegi Dolne, Krościenko, Liskowate, Jureczkowa, Kwaszenia, Arłamów. Utrudnienia na strasie przewiduje się w godzinach 12.30 - 15.00. Wyścig na teren powiatu sanockiego wjedzie od miejscowości Ropienka tuż przed godz. 16.

Następnie peleton przejedzie przez Tyrawę Wołoską, Wujskie, Załuż, Bykowce, Sanok - ulicami: Przemyska Lwowska, Kolejowa, Jagiellońska, Kościuszki, Rymanowska, Rondo Beksińskiego, Dmowskiego, Staszica, Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Zamkowa. Metę IV etapu zaplanowano na Rynku w Sanoku. Utrudnienia na trasie przewiduje się w godzinach od 16 do 17. Jednocześnie w godzinach 12.40 do 15.30 na ulicach Sanoka odbywać się będzie Tour de Pologne - Junior, który przejedzie ulicami: start - ul. Rynek, następnie ul. 3 maja, Kościuszki, Mickiewicza, Szopena, Strzelców Podhalańskich, Żwirki i Wigury, Zamkowa oraz ściganie młodzików i młodziczek jak również żakow i żakini. Metę zaplanowano na Rynku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze