Tour de Pologne 2022

i

Autor: Szymon Gruchalski/materiały prasowe Tour de Pologne 2022

TdP 2022

Tour de Pologne etap 5. Łańcut - Rzeszów o której i gdzie start i meta. 79. edycja TdP ETAP 5 MAPA STARTU i METY Tour de Pologne 2022 etap piąty GDZIE start i meta

2022-08-02 11:14

Tour de Pologne etap 5. Łańcut - Rzeszów o której i gdzie start i meta. 3 sierpnia rozegrany będzie piąty etap tegorocznego Tour de Pologne. Kolarze przejadą wymagający etap z Łańcuta do Rzeszowa.. Wielu kibiców będzie chciało pojawić się na starcie i mecie w środę. O której godzinie START i META piątego etapu Tour de Pologne 2022? 79. Tour de Pologne start i meta 5. etapu gdzie i o której?

Przed nami kolejne emocje na Tour De Pologne! Kolarze zmierzą się w środę 3 sierpnia 2022 roku na dystansie między odcinkiem Łańcut - Rzeszów. Przed nami wielkie emocje. Jak będzie prezentować się mapa wydarzenia? O tym dowiesz się właśnie z tego artykułu!

Tour de Pologne etap 5. Łańcut - Rzeszów o której i gdzie start i meta

- Kolejny dzień wyścigu będzie ostatnim przeprowadzonym na Podkarpaciu etapem tej edycji. Do pokonania ponad 170 kilometrów z Łańcuta, słynącego z pięknego barokowego zamku do nowoczesnego i prężnie rozwijającego się Rzeszowa. W Dynowie będą do zdobycia dwie premie: Premia Lotna LOTTO i Premia Górska PZU III kat. Przed wjazdem na 19 kilometrową rundę w Rzeszowie będzie do zdobycia jeszcze ostatnia Premia Górska III kat. - czytamy na stronie internetowej Tour De Pologne.

79. edycja TdP ETAP 5 MAPA STARTU i METY Tour de Pologne 2022 etap piąty GDZIE start i meta

Start piątego etapu Tour De Pologne 2022 rozpocznie się w środę o 12:20 z ulic Moniuszki/Kościuszki. Kolarze na metę w Rzeszowie dojechać powinni o 16:38 i finiszować będą na ulicy Cieplińskiego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze