Kolarz zaatakowany w parku

i

Autor: fot. AP Photo Alexandar Richardson został zaatakowany w parku

Zaatakowali kolarza maczetą! Mocne zdjęcia, wchodzisz na własną odpowiedzialność!

2021-10-08 12:59

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w znanym na całym świecie Richmond Park w Londynie. Trenujący tam Alexandar Richardson został zaatakowany przez kilku mężczyzn, którzy nie tylko ukradli mu rower wart ponad 50 tysięcy złotych, ale też grozili mu maczetą!

Richardson trenował w Richmond Park w czwartek około 15:00. Gdy trening dobiegał końca i kolarz zbierał się do domu, doszło do dramatycznych scen.

Kolarka w ciąży jechała po medal olimpijski w Tokio

Zawodnik został zaatakowany przez czterech mężczyzn. Ci zrzucili go z roweru przy dużej prędkości, a potem zabrali sprzęt warty 10 tysięcy funtów, czyli ponad 50 tysięcy złotych. Nie to było jednak najgorsze.

Chuligani grozili Richardsonowi... maczetą!

- Jeśli macie przed oczyma normalny nóż kuchenny, to ta maczeta była większa 3-4 razy. Wcześniej mnie przewrócili i ciągnęli po ziemi około 75 metrów - zdradził w rozmowie z "The Sun".

Te ciągnięcie po ziemi doprowadziło do poważnej kontuzji nogi. Richardson zaznacza jednak, że mogło skończyć się znacznie gorzej.

- Uraz nogi to naprawdę nic takiego. A co do roweru, to szybko się znajdzie. Jest na tyle wyjątkowy, że trudno będzie go sprzedać - dodał.

Maja Włoszczowska zakończyła karierę. Sportowiec czuje się młodszy niż jest

Zobacz jakie rowerowe trasy poleca Maja Włoszczowska
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany