Ale było smakowicie! Marcin Gortat dogodził pięknej Żanecie. W trakcie nie przestawała się uśmiechać

2021-04-19 14:07 jwa
Żaneta Stanisławska i Marcin Gortat
Autor: Instagram Żaneta Stanisławska i Marcin Gortat

Marcin Gortat i piękna Żaneta Stanisławska nie przestają sobie dogadzać! Tym razem zrobiono im zdjęcie w trakcie prywatnego spotkania. Na fotografii wyraźnie widać, że w tej wyjątkowej chwili czuli się doskonale, a smakowity moment umilali sobie w wyjątkowej scenerii, jak na czas pandemii. Gortat i jego partnerka Żaneta Stanisławska postanowili skorzystać chwytać dzień i gdy zrobiło się niezwykle smakowicie, postanowili wszystko wreszcie uwiecznić.

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska nie przestają zaskakiwać. Para od dłuższego czasu jest oficjalnie razem i nie ukrywa prywatnego życia. Tym razem rozanielona Żaneta Stanisławska dała się porwać wybrankowi serca w wyjątkowe miejsce. Gdy tylko zajęli wygodne pozycje, postanowili rozsmakować się w wyjątkowo apetycznych przystawkach. Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska w trakcie tego prywatnego przedsięwzięcia nie mogli przestać się uśmiechać. Było im razem tak dobrze, że zapomnieli o całym świecie! W galerii poniżej zobaczycie zdjęcie, które wykonano podczas tej specjalnej randki w pandemicznej rzeczywistości. Marcin Gortat i jego partnerka postanowili wykorzystać nadarzającą się okazję i skorzystali z tego, co w Polsce jest zupełnie zabronione. W restauracji bez żadnych przeszkód mogli oddać się przyjemnościom i cieszyć się chwilą!

Sprawdź: Adam Małysz z żoną wpadli w ogromne problemy finansowe i sprzedawali majątek. Teściowie rzucili im się na ratunek

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska coraz częściej publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Przez lata były koszykarz szukał właściwej towarzyszki w swoim życiu i wygląda na to, że wreszcie udało mu się taką znaleźć. Para sprawia wrażenie rozumiejącej się bez słów i należy trzymać kciuki za ich wspólne zdjęcie!

Zobacz: Tata Tomasza Adamka zmarł, gdy syn miał 23 miesiące. Po latach nawiedził go we śnie i wykonał wymowny gest

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze