Awantura koszykarzy

Autor: YouTube Awantura koszykarzy

Co za AWANTURA! Koszykarze pobili się na boisku [WIDEO]

2020-09-29 22:00

Mecze sparingowe także mają swoją temperaturę, co pokazali koszykarze ukraińskich klubów Dynamo Odessa i BK Tarnopol. W czwartej kwarcie zawodnicy skoczyli sobie do gardeł i doszło do ogromnej awantury! Sędziowie mieli duże problemy, żeby zapanować nad całą sytuacją.

Koszykarze Dynamo Odessa i BK Tarnopol szykują formę na nowy sezon. Nikt się jednak nie spodziewał, że na parkiecie mogą pokazać nie tylko rzuty, zbiórki czy asysty.

Marcin Gortat okazał się prawdziwą BESTIĄ. Wyciekły nagrania z piękną Żanetą Stanisławską [WIDEO]

W czwartej kwarcie do przepychanki między dwoma zawodnikami. Sytuacja szybko wymknęła się spod kontroli i chwilę później prawie wszyscy koszykarze obecni w hali dołączyli do awantury. Ani sędziowie, ani trenerzy długo nie potrafili uspokoić krewkich koszykarzy. Kiedy sytuacja w końcu została opanowana, mecz został zakończony przed czasem. Lepsi okazali się koszykarze BK Tarnopol, wygrywając 66:64.