Polska - Rosja 76:80. Przegrana w dobrym stylu

2011-08-24 11:07

Polscy koszykarze przegrali w Tel Awiwie  mecz towarzyski z drużyną Rosji 76:80, ale trener Ales Pipan nie miał do zawodników pretensji.

W porównaniu do poprzedniego sparingu z Izraelem biało-czerwoni zagrali o klasę lepiej. Wynik spotkania z silna drużyną Rosji ważył się do końca i dopiero w ostatniej minucie rywale dwukrotnie rzucili celniej.

- Ważne, że walczyliśmy od pierwszej do ostatnej minuty - oceniał zachowanie naszych koszykarzy trener Ales Pipan - Liczę, że na ME na Litwie  zachowamy ten waleczny charakter, a koncentracja będzie jeszcze lepsza.

Mistrzostwa startują 31 sierpnia, Polska zagra w grupie A z Hiszpanią, Litwą , Turcją, Wielką Brytanią i jeszcze jednym zespołem awansującym z eliminacji. Uff, nie będzie lekko...