KONIEC MIŁOŚCI słynnej sportowej pary! Rozstali się po dwóch latach [ZDJĘCIA]

2020-08-14 9:01 pff, alarz
Michał Haratyk pobił rekord Polski w pchnięciu kulą
Autor: Aleksandra Szmigiel/REPORTER

Było wielkie uczucie i miano najgorętszej lekkoatletycznej pary w Polsce. Dziś po tej miłości zostały już tylko wspomnienia. Młociarka Malwina Kopron (26 l.) i kulomiot Michał Haratyk (28 l.) po dwóch latach zakończyli związek.

Jeszcze kilka miesięcy temu kibice patrzyli na nich z podziwem. Młodzi, bez pamięci zakochani, dopingujący się nawzajem do odnoszenia sukcesów. Miłosny żar bił od nich na każdym kroku. - Układa nam się bardzo dobrze – cieszyła się równo rok temu w rozmowie z „Super Expressem” Kopron. Kiedy mówiła o Michale, jej oczy błyszczały radością, ze wzruszeniem opowiadała o początkach ich miłości.


Fabio Jakobsen oddycha i je dzięki TEJ RURCE w gardle. Wciąż nie może mówić [ZDJĘCIA]

- Od dawna podobałam się Michałowi, oczywiście wiele osób wokół o tym wiedziało, tylko nie ja. Zaiskrzyło dokładnie rok temu na obozie w Spale. Potem zaczęliśmy się częściej spotykać. Ani się obejrzałam, a już byliśmy razem – wspominała młociarka.
Choć nie znamy przyczyn rozstania pary, to pewne jest jedno - dwa lata temu przyciągnęły ich do siebie różnice charakterów.

Liga Mistrzów: Tomasz Hajto W SZOKU po słowach Artura Wichniarka. "Mam kogel mogel w głowie" [WIDEO]

- Jestem bardzo dużym ogniem. On to spokojny chłopak, król luzu – podkreślała.

Bajecznie drogi zegarek Roberta Lewandowskiego. Kosztuje fortunę! | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Choć już osobno, Kopron i Haratyk przygotowują się do przyszłorocznych igrzysk olimpijskich. Malwina musiała jeszcze w marcu poddać się operacji. Mijały tygodnie zanim podjęła pełny trening. A jednak w minioną sobotę potrafiła posłać młot na 74,18 m. Ten wynik daje jej trzecie miejsce na świecie w tym roku. Tak wysoko nie lądowała w tabeli w poprzednich dwóch latach.

Malwina Kopron wróciła do elity w rzucie młotem. Awans w wojsku poczeka jeszcze rok

Z kolei Haratyk po operacji, którą przeszedł w październiku (wyczyszczenie łokcia z narośli), jest w świetnej formie. W ubiegły weekend wygrał konkurs pchnięcia kulą podczas Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej, uzyskując 21,45 m.

SZCZERE wyznanie Anity Włodarczyk o KORONAWIRUSIE. To dotyczy każdego z nas

Najnowsze