Justyna Święty-Ersetic

i

Autor: Instagram Justyna Święty-Ersetic

Gorące fotki

Polska mistrzyni świata odsłoniła pupę na Zanzibarze. Kolega z kadry zareagował wymownie

2022-10-11 14:37

Po intensywnym sezonie lekkoatletycznym „Aniołki Matusińskiego” rozleciały się w różne strony, by cieszyć się wolnym czasem i słońcem. Specjalistki biegu na 400 m mocno zmniejszyły tempo w stosunku do tego, w jakim pokonywały bieżnię w minionym sezonie. Widoki, jakie miały nasze mistrzynie bieżni, zapierały dech w piersiach, a i same sportsmenki prezentowały się szałowo.

Justyna Święty-Ersetic (29 l.) na rajskiej wyspie Zanzibar u wybrzeży Afryki wraz z mężem Dawidem, byłym zapaśnikiem, odwiedzili rezerwat żółwi. – Można tam spotkać niesamowicie wielkie i bardzo stare osobniki. Z jednym z nich nawet się zakumplowałam. Po kilku chwilach jadł mi z ręki – pochwaliła się nam ze śmiechem mistrzyni olimpijska w sztafecie mieszanej 4x400 m. Z kolei do spotkania z małpkami doszło w parku Jozzani. Ale tête-à-tête ze zwierzętami to tylko jedna z zalet pobytu na Zanzibarze. Wyspa stała się miejscem czczenia pięciolecia małżeństwa Justyny i Dawida.

Aniołki Matusińskiego na wakacjach. Święty-Ersetic na gorących zdjęciach

– Cenię sobie te chwile, w których mogę nic nie robić. Leżeć na plaży i popijać wodę ze świeżego kokosa – mówi Justyna, która od dawna marzyła o rajskiej Afryce. – Zjadać świeże owoce morza doprawiane sosem zawierającym mleczko kokosowe... Na Zanzibarze najczęściej słyszymy słowa „Pole pole” (Polak Polak) i „hakuna matata” (nie martw się). Idealnie oddają klimat miejsca i moje nastawienie na wakacjach. Najlepiej opisują to, co powinno się składać na idealny urlop: spokój ducha i zero zmartwień. Oby ten urlop trwał jak najdłużej. Potrzebuję chwili resetu przed kolejnym sezonem – kończy mistrzyni, która do treningów wróci w listopadzie.

Mistrzyni olimpijska pokazała na Instagramie gorące zdjęcia. - Jak tu konkurować w Instagramy - zareagował na jej fotografie Piotr Lisek, kolega z reprezentacji Polski.

Justyna Święty-Ersetic zadała szyku w Paryżu. Fani na tym zdjęciu dostrzegli jedno i wpadli w zachwyt

Polskie lekkoatletyki na wakacjach. Tak świętowali rocznicę małżeństwa

Małgorzata Hołub-Kowalik (30 l.) wraz z mężem uczcili piątą rocznicę małżeństwa w Mediolanie, a potem wybrali się do Dubaju. – Nie mogłam się już doczekać urlopu – nie kryje sprinterka z Koszalina. – To był wymagający sezon. Ale wreszcie jesteśmy w Dubaju. Jest cudownie. Zwiedzamy pełen przepychu i luksusu kraj, odpoczywamy na basenie i ładujemy akumulatory.

Wycieczkę po krajach basenu Morza Śródziemnego zafundowała sobie Natalia Kaczmarek (24 l.), wicemistrzyni Europy w biegu indywidualnym i w sztafecie. Wraz z narzeczonym, kulomiotem Konradem Bukowieckim (25 l.), odwiedzili Tunezję, Izrael i Sycylię. Na tej włoskiej wyspie weszli na wierzchołek wulkanu Etna. Potrójna medalistka ME w Monachium Anna Kiełbasińska (32 l.) uczciła najlepszy sezon w karierze pobytem na gorącej Sardynii.

Wojciech Nowicki w grze o tytuł europejskiego lekkoatlety 2022 roku

Justyna Święty-Ersetic: - Przegrać w takim stylu to nie wstyd!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze