Polskie lekkoatletki pokazały skrzydła! Gorące zdjęcia w samej bieliźnie, padniecie z wrażenia

2021-11-04 13:38
Sztafeta 4x400 - Aniołki odleciały
Autor: PAWEŁ SKRABA/SUPER EXPRESS Sztafeta 4x400 - Aniołki odleciały

O tym, że "najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny" przekonywał już w swoim dawnym hicie Andrzej Rosiewicz. W myśl jego piosenki postanowiły postąpić mistrzynie i wicemistrzynie olimpijskie z Tokio. Nasze reprezentantki pokazały wdzięki w wyjątkowo gorącej sesji zdjęciowej, której finalne rezultaty poznamy już w grudniu, ale już teraz możemy zobaczyć, jak wyglądały sportsmenki w samej bieliźnie. Jest wyjątkowo gorąco!

Reprezentantki Polski w sztafecie 4x400 metrów były prawdziwymi bohaterkami sportowego lata. Kadra pobiegła po złoty medal igrzysk olimpijskich w Tokio, co już na zawsze utkwi w pamięci kibiców z Polski. Tym razem, panie postanowiły zaskoczyć nas od zupełnie innej strony, niż sportowej. Pojawią się bowiem w niezwykle zmysłowym kalendarzu autorstwa fotografki Aleksandry Szmigiel. Będzie co oglądać, mamy pierwsze rozgrzewające zdjęcia!

Kultowy dziennikarz TVP przechodzi do TVN! Sebastian Szczęsny zmienia miejsce pracy, będzie komentował skoki

Reprezentantki Polski pokażą swoje wdzięki. Wyjątkowo gorący kalendarz

To będzie piękny i zmysłowy kalendarz! Fotografka Aleksandra Szmigiel po raz kolejny szykuje niesamowity projekt dla fanów lekkiej atletyki. Tym razem w kalendarzu pojawią się dziewczyny ze sztafety 4x400 metrów, mistrzynie i wicemistrzynie olimpijskie z Tokio.

- Już nie mogę doczekać się efektów. Ufam Oli i wiem, że pokaże nas z bardzo dobrej strony. Dobrze czułam się w tym anielskim wydaniu – przyznała Justyna Święty-Ersetic.

Podczas sesji do kalendarza zawodniczki ubrane były w samą bieliznę. Nie zabrakło jednak atrybutów anioła, czyli skrzydeł. 

Mateusz Borek szczerze o mieszkaniu w Tajlandii. Wyszło, ile płaci za dom, nie możemy uwierzyć

Aby zobaczyć gorące zdjęcia reprezentantek Polski w samej bieliźnie, przejdź do galerii poniżej.

Autorka powiedziała o swojej pracy. Kalendarz do kupienia już w grudniu

- Podczas igrzysk Aniołki wspólnie rozwinęły skrzydła i wspólnie poszybowały po marzenia. Cieszę się, że ugruntowałam taki wizerunek, a dziewczyny z radością podeszły do mojego pomysłu! Kocham je – mówi pomysłodawczyni i autorka zdjęć do kalendarza Aleksandra Szmigiel. Premierę kalendarza zaplanowano na początek grudnia.

Sonda
Czy kupisz kalendarz z gorącymi zdjęciami reprezentantek Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze