Ewa Swoboda

i

Autor: Cyfra Sport Ewa Swoboda

Wyjątkowa sesja

Sukienka Ewy Swobody podwinęła się za bardzo. Na pikantnych zdjęciach pokazała mnóstwo ciała

2023-11-18 17:04

Ewa Swoboda świetnie czuje się przed kamerami i aparatami. Udowadniała to już wielokrotnie choćby przy okazji wywiadów po swoich udanych biegach. Sprinterka chętnie zgadza się też na udział w różnych projektach fotograficznych. Tym razem pokazała kulisy sesji. Na jednym ze zdjęć widać, że jej prześwitująca czerwona sukienka podwinęła się bardzo mocno.

Ewa Swoboda uchodzi nie tylko za jedną z najlepszych polskich lekkoatletek, lecz także według wielu fanów niezwykle atrakcyjną kobietę. Sprinterka potrafi wykorzystać swoje wyrzeźbione ciało przed aparatami. W przeszłości byliśmy już świadkami kilku dość głośnych sesji, których efekty przechodziły najśmielsze oczekiwania. Najnowsza związana jest ze specjalnym projektem. Swoboda planuje wydać specjalny kalendarz na 2024 roku, w którym jej kreacje odpowiadać mają czterem żywiołom. Jako zapowiedź projektu umieściła na Instagramie kilka zdjęć z sesji oraz zza kulis. Uwagę przykuwa szczególnie drugie z nich, na którym jedna z charakteryzatorek opiekuje się sportsmenką.

Iga Świątek w samym BIKINI opowiada o wakacjach na Malediwach: Trochę sobie pofologowałam [WIDEO]

Podwinięta sukienka Ewy Swobody

Na zdjęciu widać, że dokonywane są ostatnie poprawki. Z pewnością Ewa Swoboda umieściła je w mediach społecznościowych jako dodatkowy smaczek. Współpracująca ze sprinterką kobieta podwinęła bowiem kreację pozującej bardzo mocno. Przez to na wierzch wyszła cała umięśniona noga Ewy Swobody, aż do końca uda. Choć biegaczki na bieżniach pojawiają się w dość skąpych strojach, to nawet ich nogawki nie pozwalają zobaczyć aż tyle!

Zjawiskowa siatkarka obiektem westchnień fanów. Dziesiątki milionów zachwycają się jej urodą! Jej seksapil topi lodowce

QUIZ: Czy rozpoznasz polskich mistrzów świata?

Pytanie 1 z 12
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Ewa Swoboda o swoim projekcie

Na innych zdjęciach widać, że Ewa Swoboda przed aparatem czuje się jak ryba w wodzie. To ewidentnie kobieta wielu talentów. Sam wspomniany projekt sprawia jej sporą frajdę, co można wnioskować z zamieszczonego na Instagramie opisu. "Przedstawiam Wam zdjęcie okładkowe mojego kalendarza Ewa Swoboda x 4 żywioły/elements!!! Tak właśnie zamierzam wkroczyć w nowy 2024 rok!" - poinformowała lekkoatletka, dodając, że honorowym patronatem kalendarz objął Polski Komitet Olimpijski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze