Justyna Święty-Ersetic

i

Autor: Instagram Justyna Święty-Ersetic

Nietypowa okazja

To zdjęcie Justyny Święty-Ersetic podniosło nam ciśnienie! Piękna lekkoatletka pokazała pośladki w seksownej bieliźnie, zrobiło się gorąco

2023-12-03 16:20

Justyna Święty-Ersetic nie może zaliczyć poprzedniego sezonu do udanych. Kontuzje wykluczyły ją z kolejnych zawodów i tak naprawdę lekkoatletka nie miała okazji pokazać, na co ją stać. To przyczyniło się do sporych problemów w sferze mentalnej, którym jednak Święty-Ersetic stawia dzielnie czoła. Złota medalistka olimpijska właśnie skończyła 31-lat i postanowiła uczcić to wydarzenie w nietypowy sposób – publikując na Instagramie zdjęcie, które poruszy serce niejednego fana lekkoatletyki.

Justyna Święty-Ersetić ma za sobą bardzo trudny rok. Lekkoatletka już w czerwcu poinformowała, że w najbliższym czasie nie będzie mogła wystąpić na bieżni z powodu kontuzji. Problem okazał się jednak na tyle poważny, że później, na początku lipca, zawodniczka przekazała, że musi zakończyć bardzo krótki w swoim wykonaniu sezon. – Plany były ogromne, ciężka praca wykonana, a serducho w przygotowaniach zostało na bieżni… Dla mnie niestety sezon, bardzo krótki sezon dobiegł końca... W tym roku nie zobaczycie mnie już na bieżni – przekazała wówczas Święty-Ersetic, która zmagała się z zapaleniem ścięgna Achillesa. To wykluczyło ją m.in. z mistrzostw świata w lekkoatletyce w Budapeszcie.

Justyna Święty-Ersetić pokazała piekielnie gorące zdjęcie z okazji... urodzin!

Justyna Święty-Ersetić dała się poznać fanom jako osoba niezwykle pogodna, a przy tym też nie bojąca się chwalić w sieci swoim wysportowanym ciałem. Na jej profilu na Instagramie niejednokrotnie pojawiały się materiały z różnych sesji zdjęciowych, czy robione prywatnie fotki, na których piękna lekkoatletka chwali się sportową sylwetką.

Tym razem 31-latka z pewnością zaskoczyła niejednego fana. Właśnie z okazji urodzin postanowiła udostępnić zdjęcie, na którym pozuje na łóżku, mając na sobie tylko jeansową koszulę oraz skąpe majtki, podkreślające jej pośladki. W komentarzach pod zdjęciem Justyny Święty-Ersetic pojawiły się oczywiście zachwyty nad jej urodą, ale w przeważającej większości fani wysyłali po prostu życzenia urodzinowe. Sam post zebrał niemal 5 tysięcy polubień i ponad 200 komentarzy!

Justyna Święty-Ersetic: - Przegrać w takim stylu to nie wstyd!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze