Autor: instagram

Okropne wieści!

Tragiczna śmierć lekkoatletycznego wicemistrza świata. Został zastrzelony, nie skończył nawet 30 lat

2022-09-04 17:02

Świat obiegła tragiczna informacja o śmierci Shaveza Harta. Biegacz z Bahamów mógł pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej, a największym z nich było z pewnością wicemistrzostwo świata w hali w 2016 roku, który zdobył w sztafecie 4x400 metrów. Niestety, kariera niespełna 30-letniego zawodnika została brutalnie przerwana.

Bahamski lekkoatleta, medalista mistrzostw świata, Shavez Hart został zastrzelony na parkingu przed nocnym klubem na wyspie North Abaco - poinformował w niedzielę portal Eyewitness News. Według policji grupa mężczyzn wdała się w bójkę na parkingu lokalnego klubu nocnego, jeden z nich postrzelił 29-letniego sportowca w klatkę piersiową.

Oficjalnie: Mistrzostwa świata odwołane! Polacy nie powalczą o medale, potężny cios

Incydent został zgłoszony po godzinie 2 w nocy. Na miejsce przyjechała karetka, ale lekarz nie stwierdził żadnych oznak życia Harta. Sportowiec zginął tuż przed swoimi 30. urodzinami, które przypadały na 6 września. Podejrzany został zatrzymany przez policję. Śledztwo trwa. Hart to srebrny medalista halowych mistrzostw świata 2016 w sztafecie 4x400m, ośmiokrotny mistrz kraju na dystansach 100 i 400 m.

Justyna Święty-Ersetic: - Przegrać w takim stylu to nie wstyd!