Jessica Ziółek

i

Autor: Instagram / Jessica Ziółek Jessica Ziółek

Jessica Ziółek pokazała się w skąpej bieliźnie. Odważne zdjęcie rozgrzało internet. WOW!

2022-01-29 10:34

Jessica Ziółek jako modelka nie boi się odważnych zdjęć. Była ukochana Arkadiusza Milika, która układa sobie życie u boku nowego chłopaka Miłosza Mleczki, opublikowała seksowną fotografie. Rozpaliła wyobraźnię fanów, publikując zdjęcia w skąpej bieliźnie. Komplementów nie brakowało! Sekcja komentarzy wypełniła się pochwałami efektownej sesji.

Nikt nie ma wątpliwości, że polskie WAG-s są jednymi z najpiękniejszych na całym świecie. Ukochane piłkarzy należą do ścisłej czołówki. Kibice rozpoznają wiele z nich - nazwiska Anny Lewandowskiej, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Jessiki Ziółek nie są obce fanom. Ostatnia z nich jest popularną modelką, która przez wiele lat pozostawała w związku z Arkadiuszem Milikiem. Niestety, w końcu para podjęła trudną decyzję o rozstaniu. Jessica Ziółek układa sobie teraz życie z nowym ukochanym - Miłoszem Mleczko, zawodnikiem poznańskiego Lecha.

NIE PRZEGAP! Adam Nawałka ma wrócić do pracy z reprezentacją Polski! W poniedziałek prezentacja, pilna wiadomość obiegła kraj

Jessica Ziółek w odważnej sesji. Zdjęcia rozgrzały internet

- Moja piosenka na weekend, nie wiem jakoś dzisiaj cały czas brzmi mi w uszach... Znacie? Non avere paura - Tommaso Paradiso - napisała na Instagramie uśmiechnięta Jessica Ziółek, publikując zdjęcie w odważnej bieliźnie. - Już wybrałam swoją ulubiona co myślicie? - dodała modelka, wprawiając fanów w wielki zachwyt.

Zobacz zdjęcia Jessiki Ziółek w galerii poniżej. Kliknij i sprawdź.

W komentarzach nie brakowało wielu pochwał dla Jessiki Ziółek, która nie boi się odważnych sesji zdjęciowych. Zachwyty zalały sekcję wpisów od fanów. Czy słusznie? Przewińcie w dół i sami zobaczcie post modelki z Instagrama.

NIE PRZEGAP! Żona Piotra Zielińskiego nie wytrzymała. Wymowne zdjęcie, poszła w ślady Lewandowskiej

Rozpoznasz dziewczyny i żony polskich sportowców? Sprawdź się w naszym quizie!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze