Jessica Ziółek pokazała się w skąpej bieliźnie. Odważne zdjęcie rozgrzało internet. WOW!

2022-01-29 10:34
Jessica Ziółek
Autor: Instagram / Jessica Ziółek Jessica Ziółek

Jessica Ziółek jako modelka nie boi się odważnych zdjęć. Była ukochana Arkadiusza Milika, która układa sobie życie u boku nowego chłopaka Miłosza Mleczki, opublikowała seksowną fotografie. Rozpaliła wyobraźnię fanów, publikując zdjęcia w skąpej bieliźnie. Komplementów nie brakowało! Sekcja komentarzy wypełniła się pochwałami efektownej sesji.

Nikt nie ma wątpliwości, że polskie WAG-s są jednymi z najpiękniejszych na całym świecie. Ukochane piłkarzy należą do ścisłej czołówki. Kibice rozpoznają wiele z nich - nazwiska Anny Lewandowskiej, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy Jessiki Ziółek nie są obce fanom. Ostatnia z nich jest popularną modelką, która przez wiele lat pozostawała w związku z Arkadiuszem Milikiem. Niestety, w końcu para podjęła trudną decyzję o rozstaniu. Jessica Ziółek układa sobie teraz życie z nowym ukochanym - Miłoszem Mleczko, zawodnikiem poznańskiego Lecha.

NIE PRZEGAP! Adam Nawałka ma wrócić do pracy z reprezentacją Polski! W poniedziałek prezentacja, pilna wiadomość obiegła kraj

Jessica Ziółek w odważnej sesji. Zdjęcia rozgrzały internet

- Moja piosenka na weekend, nie wiem jakoś dzisiaj cały czas brzmi mi w uszach... Znacie? Non avere paura - Tommaso Paradiso - napisała na Instagramie uśmiechnięta Jessica Ziółek, publikując zdjęcie w odważnej bieliźnie. - Już wybrałam swoją ulubiona co myślicie? - dodała modelka, wprawiając fanów w wielki zachwyt.

Zobacz zdjęcia Jessiki Ziółek w galerii poniżej. Kliknij i sprawdź.

W komentarzach nie brakowało wielu pochwał dla Jessiki Ziółek, która nie boi się odważnych sesji zdjęciowych. Zachwyty zalały sekcję wpisów od fanów. Czy słusznie? Przewińcie w dół i sami zobaczcie post modelki z Instagrama.

NIE PRZEGAP! Żona Piotra Zielińskiego nie wytrzymała. Wymowne zdjęcie, poszła w ślady Lewandowskiej

Rozpoznasz dziewczyny i żony polskich sportowców? Sprawdź się w naszym quizie!

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze