Lech - Górnik 2:0 NA ŻYWO w internecie. Zapis relacji LIVE z Poznania

2011-05-07 17:46

Lech Poznań zagrał z Górnikiem Zabrze przy pustych trybunach. A właśnie teraz, bardziej niż kiedykolwiek, "Kolejorz" potrzebował wsparcia fanów. Po porażce w finale Pucharu Polski Lech musi zająć choć trzecie miejsce w lidze, by awansować do europejskich pucharów. Gospodarze zdobyli bardzo cenne trzy punkty. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji NA ŻYWO z meczu Lech - Górnik na portalu Gwizdek24.pl.

Zapis relacji na żywo:

20:12

Koniec spotkania. Lech pokonuje Górnika 2:0.

20:10

93 min Stilić walczył z obrońcami Górnika w parterze, ale nie dał rady

20:09

Z boiska schodzi Rudnevs, za niego na placu gry pojawia się Ubiparip

20:08

91 min Źle Rudnevs, a była dobra szansa na strzał z dystansu

20:05

87 min Jeż faulował Wołąkiewicza

20:02

84 min Dobra interwencja Kotorowskiego po strzale z rzutu wolnego

20:00

82 min Mateusz Możdżeń zmienia Jakuba Wilka

19:56

79 min Zahorski za Sikorskiego na boisku

19:55

77 min Stuprocentową szansę miał Marcin Wodecki! Stał sam przed Kotorowskim ale strzelił obok bramki! Błąd Arboledy!

19:51

72 min Ależ cudowna akcja Stilicia!!! Bośniak znakomicie przedryblował piłkarzy Górnika, a strzelając minimalnie chybił!

19:48

70 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! 2:0 dla Lecha!!!!!!!!! Strata Magiery, z której skorzystali lechici! Rudnevs, Kriwiec a na końcu Stilić, który strzelił gola!

19:44

67 min Rudnevs przedzierał się przez obronę Górnika, ale piłkę ostatecznie wygarnął Nowak

19:42

65 min Mocny strzał Sikorskiego z dystansu, piłkę początkowo odbija Kotorowski, ale za chwilę ją łapie

19:42

64 min Po raz kolejny Sikorski przedryblował obronę Lecha i znów nic to nie przyniosło drużynie Górnika

19:40

63 min Wilk szalał pod bramką Górnika, ale bezskutecznie

19:38

61 min Wspaniała akcja Sikorskiego, ale wszystko zakończyło się tym, że piłka wylądowała w rękach Kotorowskiego

19:37

59 min Kolejne podanie na głowę Rudnevsa, ale tym razem na spalonym Łotysz

19:35

58 min Świetne dośrodkowanie Magiery, ale minął się z piłką Sikorski. To była naprawdę dobra sytuacja!

19:34

57 min Bardzo mocno z dystansu Rudnevs, ale ponad poprzeczką bramki Nowaka

19:33

55 min Strzał z dystansu Kriwca, piłkę odbija Pazdan. Bedzie róg dla Lecha. Niewykorzystany

19:30

53 min Dobrze Kwiek do Gasparika, ale zawodnik Górnika uderzył zdecydowanie ponad bramką Kotorowskiego

19:29

51 min Zasłużona żółta kartka dla Djurdjevicia po faulu na Pazdanie

19:28

51 min Lech wyglada, jakby myślami jeszcze był w szatni. A Górnik groźnie atakuje

19:25

48 min To już staje się nudne: Danch znów wygrał pojedynek główkowy z Rudnevsem pod bramką Górnika

19:24

46 min Rozpoczęli

19:06

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

19:05

45 min Ładna akcja lechitów, ale ostatecznie nieporozumienie

19:02

42 min Danch wygrywa pojedynek główkowy z Rudnevsem

18:59

40 min Wspaniałe podanie Jeża do Sikorskiego, ale napastnik Górnika nie był w stanie przyjąć piłki!

18:58

39 min Moment zawahania Arboledy wykorzystany przed Sikorskiego, napastnik Górnika nie trafia jednak do siatki

18:57

37 min Blisko gola dla Lecha! Z dystansu strzelił Djurdjević, Nowak odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Stilić, ale nie zdołał dobić!

18:57

37 min Wilk dwa razy dośrodkowuje, ale lepsi obrońcy

18:56

36 min Dobre zagranie Wołąkiewicza do Wojtkowiaka, ale powstrzymany prawy obrońca Lecha

18:54

34 min Potężne uderzenie Kwieka z rzutu wolnego, ale wysoko ponad bramką Kotorowskiego

18:47

27 min Długie podanie od Djurdjevicia do Rudnevsa, ale Łotysz nic nie mógł zrobić w tej sytuacji...

18:44

25 min Kolejne starcie Bembena z Wilkiem, tym razem zawodnik Górnika faulowany

18:43

- Musimy przejąć inicjatywę od samego początku - mówił przed tym meczem trener Lecha Jose Bakero. Piłkarze posłuchali go i od pierwszej minuty rzucili się na Górnika, co przyniosło im powodzenie.

18:40

20 min Tym razem zablokowany Wilk. Coraz lepiej radzą sobie z nim górnicy

18:38

18 min Tym razem źle Wilk - piłka uciekła mu poza boisko

18:36

17 min Zamieszanie przed bramką Górnika, ale bez powodzenia dla Lecha

18:34

Rewelacyjne dośrodkowanie Wilka do Rudnevsa, a Łotysz z woleja pakuje piłkę do bramki Nowaka!

18:34

14 min GOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0 dla Lecha!!!! Rudnevs!!!

18:32

13 min Soczysty strzał Wodeckiego z dystansu, ale zdecydowanie nad bramką

18:32

12 min Ależ blisko gola dla Górnika!!! Po dośrodkowaniu Gasparika Luis Henriquez omal nie skierował piłlki do własnej bramki!!!

18:30

10 min Strzał Kiełba, ale obok bramki Nowaka

18:29

9 min Kontra Górnika, bardzo groźna, ale ostatecznie Sikorski powstrzymany w polu karnym

18:28

8 min Wspaniałe dośrodkowanie Wilka do Rudnevsa, z wielkim trudem wybija ja obrońca Górnika Mariusz Jop!

18:26

6 min Mocny strzał Kriwca z ponad 30 metrów, ale spokojnie broni Nowak. Brawo jednak dla Białorusina za dobrą próbę.

18:25

W bramce Górnika wystepuje dziś Sebastian Nowak, ponieważ Adam Stachowiak ma swój ślub. Gratulujemy!

18:24

4 min Ależ dwie akcje Lecha, to powinny być gole! najpierw świetny strzał Kriwca, a potem Wilka, oba uderzenia świetnie broni Nowak!

18:23

4 min Próba dośrodkowania Wilka, ale blokuje Bemben

18:22

2 min Bardzo dobre interwencje Adam Dancha, który powstrzymał dwa ataki Lecha