Zagłębie Lubin - Lech Poznań NA ŻYWO. TRANSMISJA w TV i INTERNECIE. STREAM ONLINE

2017-12-13 15:11

Zagłębie Lubin - Lech Poznań NA ŻYWO. Zagłębie - Lech w TV. Gdzie obejrzeć Zagłębie - Lech? Na którym kanale Zagłębie - Lech? Lotto Ekstraklasa NA ŻYWO. Zagłębie - Lech NA ŻYWO w INTERNECIE. STREAM ONLINE. Obok derbów Krakowa, rywalizacja Zagłębia Lubin z Lechem Poznań będzie najciekawszym meczem 20. kolejki Lotto Ekstraklasy. Zagłębie - Lech NA ŻYWO.

Zagłębie Lubin - Lech Poznań NA ŻYWO. Zagłębie - Lech w TV. Zarówno w drużynie Zagłębia Lubin jak i Lecha Poznań nie ma powodów do wielkiego optymizmu. W zespole "Miedziowych" ze względu na słabe wyniki notowane w ostatnim czasie pracę stracił Piotr Stokowiec, którego na stanowisku trenera zastąpił były reprezentant Polski, Mariusz Lewandowski. Efekt nowej miotły zadziałał połowicznie. W debiucie Lewandowskiego w Ekstraklasie Zagłębie wygrało z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, ale w ostatnim meczu w ostatnich sekundach wyszarpało remis w rywalizacji z Pogonią Szczecin.

Po serii meczów bez zwycięstwa Lech wygrał ostatnio i z Wisłą Płock i Cracovią, ale w międzyczasie zremisował z Piastem Gliwice. Jednak ostatnią wygraną przyćmiła bardzo poważna kontuzja Macieja Makuszewski. Skrzydłowy "Kolejorza" zerwał więzadła w kolanie i jego przerwa potrwa od sześciu do dziewięciu miesięcy. Przez ten czas Lech bedzie musiał radzić sobie bez reprezentanta Polski.

Mecz Zagłębie Lubin - Lech Poznań odbędzie się 13 grudnia. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Canal+Sport. Żaden legalny i darmowy stream nie bedzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.