Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agatycze Agata Sieramska

Gorąca fotografia

Tak pikantnego zdjęcia ukochanej Milika jeszcze nie było. Biust nieomal nie rozerwał bikini, wszystko widać jak na dłoni

2022-08-10 13:41

Żony i partnerki piłkarzy doskonale wiedzą, jak rozgrzewać zmysły fanów za pomocą zdjęć publikowanych w mediach społecznościowych. Swojego niebywale wysportowanego i zmysłowego ciała często nie zakrywa również ukochana Arkadiusza Milika, Agata Sieramska. Jedno z ostatnich zdjęć blondwłosej piękności stało się prawdziwym hitem. Takie fotografie po prostu trzeba zobaczyć.

Arkadiusz Milik, który występuje obecnie w Olympique Marsylia, przez wiele lat związany był z Jessicą Ziółek. Para była nawet zaręczona, ale nie wszystko potoczyło się po ich myśli i w pewnym momencie gruchnęła informacja o rozstaniu. Oboje raczej nie obnosili się z zakończeniem związku i wszystko opierało się na doniesieniach medialnych.

Mateusz Borek nie zamierzał gryźć się w język. Wyłożył kawę na ławę w sprawie Lecha, uderzył w trenera mistrzów Polski

Ukochana Milika rozgrzała do czerwoności. Ale zdjęcie

Dopiero po jakimś czasie napastnik reprezentacji Polski został przyłapany z inną kobietą. Kilka miesięcy po rozstaniu z Ziółek Milik pokazał się z blondwłosą pięknością. Wówczas nie wiadomo było jeszcze, kim jest nowa partnerka piłkarza, ale szybko wyszło na jaw, że tajemniczą kobietą jest Agata Sieramska. Od tamtej pory media zaczęły się o niej rozpisywać.

Reprezentant Polski przeżył horror. Jacek Góralski mógł stracić wzrok, wszystko zawisło na włosku

Zwłaszcza, że trenerka fitness co rusz dostarcza powodów, aby o niej pisać. Zwłaszcza za sprawą zmysłowych zdjęć w mediach społecznościowych. Sieramska uwielbia chwalić się swoim wysportowanym ciałem, a jej widocznych mięśni może zazdrościć jej nie jeden zawodowy sportowiec. Ostatnio ukochana Milika ponownie postanowiła rozgrzać fanów.

Wszystko za sprawą zdjęcia w bikini. Fotografia zrobiona jest z takiej pozycji, że eksponuje biust kobiety, a krój góry stroju kąpielowego sprawia wrażenie, jakby tenże biust miał rozerwać materiał. Zachwycone zdjęciem Sieramskiej były inne WAGs reprezentacji Polski. - Ogień jak zawsze - napisała Marina Łuczenko-Szczęsna w komentarzu do fotografii.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!
Najnowsze