Obrzydliwy SEKSSKANDAL w FIFA!

i

Autor: AP PHOTO/DMITRY SEREBRYAKOV, FILE Obrzydliwy SEKSSKANDAL w FIFA!

Obrzydliwy SEKSSKANDAL w FIFA! Działacze zmuszali dziewczynki i chłopców do seksu? Jedna z ofiar popełniła samobójstwo

2022-05-20 8:26

Czy właśnie wokół FIFA wybuchnie kolejny, wielki seksskandal?! Szokujący artykuł na temat działalności FIFA i lokalnego związku piłkarskiego w Haiti ujawnia rzekome obrzydliwe działania w jednym z najbiedniejszych krajów świata. Szczegóły opisane przez Romaina Molinę wywołują ciarki. To dramat, w jaki sposób mieli wykorzystywać nastolatków i nastolatki.

Miliardy dzieci na całym świecie – na wszystkich kontynentach i we wszystkich krajach marzyły o tym, by zostać piłkarzami. Nieważne, czy to najbogatsze państwo, czy jedno z tych biedniejszych. Sny o grze na wielkich stadionach rozpalały wyobraźnię. Niestety, nie brakowało przypadków, gdy dochodziło przez to do wielkich tragedii. Dziennikarz Romain Molina opisał przerażające sytuacje, do których miało dochodzić w ośrodku na Haiti. Według jego relacji, szef FIFA Sepp Blatter i inni działacze mieli zmuszać do seksu nastoletnie dziewczynki i chłopców.

NIE PRZEGAP! Reprezentant Polski opuści Rosję! Podjął decyzję, ten sezon będzie jego ostatnim

Seksskandal w FIFA! Wykorzystywali nastolatki i nastolatków?

W artykule zatytułowanym „Piekło na ziemi”, Molina opisuje wstrząsające szczegóły działania FIFA Goal Centre. Według sądowych dokumentów, do których miała dotrzeć redakcja, w ośrodku dochodziło do gwałtów na nastolatkach, aborcji, szantaży i gróźb śmierci. Jedna z ofiar obrzydliwych działaczy miała popełnić samobójstwo.

- Przyjeżdżałeś do Haiti i dostawałeś dziewczynę z federacji w hotelu. Tak to działało. Walczyłem z byłym prezydentem Haitańskiego Związku Piłki Nożnej Yvesem Jeanem-Bartem i jego administracją od 2007 roku. Spotkałem się z przeróżnymi informacjami o napastowaniu, także seksualnym – mówi były kapitan reprezentacji narodowej Ernso Laurence.

Sonda
Czy osoby odpowiedzialne za skandal na Haiti powinny zostać surowo skazane na karę pozbawienia wolności?

Skandal! Sepp Blatter pojawiał się na Haiti?

Jak czytamy w tekście Romaina Moliny, jedną z osób, która pojawiała się na kursach w Haiti był Sepp Blatter. Według ofiar, także działacze z federacji CONCACAF mieli wykorzystywać tam swoje wpływy. Oferowano im do seksu zawodników, sędziów albo pracowników. Mieszkańcy ośrodka trafiali tam często w wieku 14 lat. Marzenia o zostaniu piłkarzami przeradzały się w koszmar. Młodzi sportowcy mieszkali w tragicznych warunkach i byli wykorzystywani.

Zobacz także: Sprawa Cezarego K. trafiła do sądu! Były menedżer Roberta Lewandowskiego ma poważne kłopoty

- Znaliśmy jedynie ośrodek treningowy, nic poza tym. Łatwo było im manipulować i prać mózgi młodym dziewczynom – twierdzi jedna z ofiar cytowana przez Josimar Football. Ofiarom zabierano także paszporty. - To był koszmar. Nasi rodzice mogliby nam pomóc, ale nie mogliśmy mówić im prawdy. Byliśmy ich nadzieją na lepszą przyszłość – dodaje kolejny mieszkaniec „Piekła na ziemi”.

Reakcja Human Rights Watch w sprawie skandalu na Haiti

Według Minky Morden z organizacji Human Rights Watch, od maja 2020 rozmawiano z wieloma ofiarami seksualnych napaści w Haiti. Zebrano także dowody w sprawie systemowego wykorzystywania osób w haitańskim futbolu. - Osoby, które to przeżyły, często były dziećmi, gdy dochodziło do napastowania. Zgodnie mówili, że wszyscy wiedzieli, ale nikt nie zrobił nic, by pomóc piłkarzom – dodaje Miny Worden.

NIE PRZEGAP! Na jaw wyszły zarobki Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Media podały wiadomość, ma dostawać mniej niż w Bayernie!

Karim Benzema i jego skandale | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze