Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Na jaw wyszły zarobki Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Media podały wiadomość, ma dostawać mniej niż w Bayernie!

2022-05-19 21:55

Robert Lewandowski dogadał się już w sprawie swojej pensji w FC Barcelona? Jak podają hiszpańskie media, kapitan reprezentacji Polski miał już omówić warunki kontraktu i jest tak zdeterminowany na dołączenie do drużyny "Blaugrany", że zgodzi się nawet na obniżkę zarobków! To może szokować.

Robert Lewandowski ma być zdeterminowanym, aby dołączyć do FC Barcelona! Jak podaje "AS", Polak ustalił już warunki kontraktu z "Blaugraną". Co ciekawe, Polak miał zaakceptować o wiele mniejsze zarobki w stosunku do tego, co zarabiał w Bayernie Monachium. Dziennikarze "AS-a" nie mają cienia wątpliwości.

Reprezentant Polski przekazał wspaniałą wiadomość! Karol Linetty został ojcem, wielkie gratulacje dla piłkarza!

Dziennikarze wyjawili zarobki Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium? Polak miał zgodzić się na niższą pensję 

Jak podawał "Bild" w 2022 roku, Robert Lewandowski w Bayernie Monachium inkasował kwotę około 16 milionów euro za sezon gry. Mimo że w drużynie "Bawarczyków" mógł liczyć na bogactwa, tak sam zdaje się być bardzo zdesperowany na to, aby zmienić barwy klubowe, gdyż jak podaje "AS", Polak miał zaakceptować o wiele niższą propozycję finansową w okolicach 9 milionów euro. Polak w drużynie z Camp Nou ma liczyć na trzyletni kontrakt, a gwarancją długiej przyszłości była argumentem, którego nie udało mu się osiągnąć z Bayernem Monachium. Na przejście Polaka do Hiszpanii miał już zareagować nawet trener "Die Roten", Julian Nagelsmann.

Wilfredo Leon zakończy karierę w reprezentacji Polski? Niepokojące wyznanie, ten termin zmartwi kibiców

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego, przejdź do galerii poniżej.

Julian Nagelsmann miał odnieść się do sytuacji z Lewandowskim. Jest reakcja trenera

Jak podaje "AS", Julian Nagelsmann przyjął już informację o odejściu Roberta Lewandowskiego i miał ją zaakceptować. Włodarze Bayernu, naprzeciw hiszpańskim mediom twierdzą, że nie zamierzają sprzedawać Lewandowskiego i ten dokończy swój kontrakt w drużynie z Allianz Areny. Według doniesień, kwota, w której chce zamknąć się Barcelona, sprowadzając Lewandowskiego wynosi 60 milionów euro.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie w Bayernie Monachium na ostatni sezon?
Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Najnowsze